כמה דברים ש(אולי) לא ידעתם שאתם יכולים לעשות במסנג'ר של פייסבוק

נמאס לכם ללחוץ לייק גם במסנג'ר? יש איך לשנות אמוג'י, לשנות צבעים וגם כינויים, אם ממש רציתם לעצבן מישהו. ויש גם כמה טיפים קצת פחות שטותיים

עודד ירון
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
אפליקציית מסנג'ר של פייסבוק
אפליקציית מסנג'ר של פייסבוק
עודד ירון

בעשור האחרון מארק צוקרברג הצליח להפוך את הלייק לטבע שני לכל מי שמבזבז את ימיו בפייסבוק, ויחד איתו, הכפתור שהגדיר דור גם עבר למסנג'ר של החברה. ברשת החברתית עצמה פייסבוק כבר מציעה חלופות ללייק בדמות ה-Reactions, אבל גם במסנג'ר אתם לא חייבים להסתפק בלייק.

כשאתם נמצאים בחלון צ'ט עם מישהו, באפליקציית המסנג'ר בצד ימין למעלה יש אייקון של סימן קריאה בתוך עיגול. שם מחכה לכם עולם שלם של הטרלות וסתם אפשרויות להשתעשע עם חבריכם לצ'ט.

כל השטויות שאפשר לעשות בתפריט של המסנג'ר
כל השטויות שאפשר לעשות בתפריט של המסנג'ר

דיסלייק ללייק: אם נמאס לכם מהלייק, אתם יכולים פשוט ללחוץ על המילה Emoji ולהחליף אותו באמוג'י אחר. כן, גם אמוג'י של קקי כלול בהיצע.

רוצים לרענן את הצבעים? אין בעיה, לחצו על Color וקבלו 15 צבעים שונים לבחור מתוכם.

אבל אם ממש רציתם לעצבן את מי שזה לא יהיה, אפשר גם לבחור כינויים לכם ולו ב-Nicknames, ומובן שגם הוא יכול לבחור לכם כינוי, מה שמספק הזדמנות לשרוף איזה חצי שעה בכינויים הדדיים.

קבוצות: באותו תפריט בתוך הצ'ט אפשר לבחור בשיחת וידיאו או ביצירת קבוצה חדשה בהשתתפות החבר לצ'ט, ומשתמשים נוספים שתצרפו לקבוצה. אם אתם רוצים לקחת קבוצות יותר ברצינות, בעמוד הכניסה לאפליקציה תוכלו ללחוץ על האייקון של שתי הדמויות - ושם תוכלו להתפרע עם כמה קבוצות שתרצו.

ההודעות הסמויות מהעין: זה טיפ שהתרוצץ ברשת לא מזמן, אבל לטובת מי שפיספס נזכיר אותו. במסגרת ההוצאה להורג של תיבת ה-Other חשבנו שנפטרנו מתיבות נסתרות, אבל זה לא כה מדויק. מתברר שיש תיבה נוספת שמסתתרת לה ואתם (כלומר מי שפיספס) לא ידעתם עליה בכלל.

איך תגיעו אליה? אז ככה

במסך הראשי תוכלו ללחוץ על האייקון הימני ביותר - אייקון של איש בתוך עיגול. שם תלחצו על People ועל Message Requests - ותוכלו למצוא כל מיני הודעות שאפילו לא ידעתם שאין לכם.

אחי, אני פה: אחד הכלים השימושיים שאפשר למצוא במסנג'ר הוא שליחת מיקום. אם חבר מחפש אתכם אתם צריכים להיכנס לצ'ט, ללחוץ בתחתית המסך על אייקון סימון המפה (נראה כמו טיפה הפוכה עם עיגול קטן). שם תצטרכו לתת אישור לאפליקציה לגשת למיקום שלכם, ואז לבחור אם לשלוח את המיקום שלכם, או מקום אחר באזור. האפליקציה גם מציעה רשימה של מקומות באזורכם שתוכלו לשלוח.

שליחת מיקום במסנג'ר של פייסבוק
שליחת מיקום במסנג'ר של פייסבוק

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ