סירי, איך קראת לאמא שלי?

משתמשים שביקשו מהסייענית הקולית של אפל את ההגדרה ל"אמא" גילו שהיא רחבת אופקים. אולי אפילו קצת יותר מדי רחבת אופקים

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אנשים מדברים להומפוד של אפל ולעוזרת סירי
סירי. פה מלוכלךצילום: SHANNON STAPLETON/רויטרס

סירי, העוזרת הווירטואלית של אפל, אמורה להוות סביבה בטוחה למען המשתמשים. אתם יודעים, אתם שואלים שאלה, היא עונה תשובה מנומסת ומסייעת לכם בשגרת יומכם. מה לעשות שלפעמים גם לסירי מתחשק להיות שובבה קצת, או פחות מעונבת מהמקובל. בכל זאת, גם היא בנאדם (כלומר היא מנסה).

ישנן לא מעט דרכים שבהן המשתמשים יכולים להשתעשע עם המערכת ולגרום לה לקלל בצורה חסרת בושה וללא עכבות - החלפת שם המשתמש, בקשת שירים במערכת ובקשה לקריאה של הודעות טקסט למשל. אבל לפעמים אין צורך להתחכם, וכל מה שנדרש מהמשתמש הוא לבקש מסירי משהו פשוט יחסית - את ההגדרה שלה ל"אמא". ובכן, נראה במקרה הנ"ל רצוי להרחיק את הילדים מהסייענית.

זה העסק: אם תבקשו מסירי להגיד לכם מה ההגדרה ל"אמא" היא תספק לכם תשובה די ברורה ומילונית בתור התחלה, ולאחר מכן תשאל אתכם אם תהיו מעוניינים בהגדרה נוספת. אמרתם כן? מצוין, אז תספר לכם סירי ש-"Mother" הוא למעשה קיצור ל-"Motherfucker". לא יפה, סירי!

התשובה של סירי זמינה כך בכל מערכות ההפעלה והמכשירים של אפל, מסמארטפונים דרך אייפדים ועד לפטופים. רוצים את זה בצורה כיפית יותר? גם הסירי האוסטרלית תספק את התשובה, אך עם מבטא אוזי שיעלה חיוך על פניכם.

הגרסה האוסטרלית:

ואם בא לכם סתם להשתעשע עם סירי:

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ