גרדיאן

הסלפיז של סנופ דוג התחילו להניב רווחים ב-2013, כשאפליקציית שיתוף התמונות Snoopify סידרה לו הכנסה של כ-30 אלף דולר בשבוע. עכשיו גם תוכנית הטלוויזיה הפופולרית איש משפחה (Family Guy) הולכת בעקבותיו.

חברת הפיתוח 99centbrains שיצרה את Snoopify, שיחררה גירסה חדשה של האפליקציה שנועדה יותר לקהל של התוכנית האהובה של רשת פוקס. האפליקציה החדשה, שנקראת Family Guy Photobomb ומציעה כלים דומים, כולל רכישות בתוך האפליקציה של "חבילות מדבקות" של הדמויות.

האפליקציה תאפשר לחובבי הסדרה להוסיף לתמונות שלהם את המדבקות של דמויות הסדרה ולשתף אותן בשרתות חברתיות, או לשמור אותן בטלפון. האפליקציה זמינה בשלב הזה לאייפון ולאייפד, אבל אם היא תלך בדרכה של Snoopify, יש להניח שבקרוב תופיעה גם גרסה לאנדרואיד.

אפליקציית פאמילי גאי

לעת עתה כל חבילה עולה דולר, ואין סימן לתוספות היקרות יותר שהאפליקציה של סנופ דוג הציעה. באוגוסט האחרון למשל, היא הוסיפה ג'וינט וירטואלי תמורת 100 דולר. 15 אנשים קנו את זה.

האפליקציה היא חלק מניסיון של פמילי גאי לשים דגש על תחום המובייל. פוקס עובדת עם חברת TinyCo כדי ליצור משחק למובייל, שצפוי להיות מושק יותר מאוחר השנה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ