גדולים בג'ימייל? הנה טיפ קטן בשבילכם שישפר את המצב

לדואר של גוגל יש טריק קטן ונחמד שיעזור לכם להיפרד משורת הכתובת ויעשה את החיים שלכם בשירות להרבה יותר פשוטים וקלים

עודד ירון
עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ג'ימייל
ג'ימיילצילום: גוגל
עודד ירון
עודד ירון

כולנו התרגלנו למוסכמות של האימייל ב-20 השנה האחרונות. את כתובות הנמענים מכניסים בשורת הכתובת (ולא לשכוח שם, שטרודל ושם השירות). כל אימייל צריך כותרת, ו"את/ה בטוח/ה שאת/ה רוצה לשלוח בלי טקסט". כמובן שגם התרגלנו לשנוא את המוסכמות, בעיקר ככל שהתרגלנו למהירות ולנוחות של וואטסאפ, טלגרם ואחיותיהן. האימייל כבר הוספד יותר פעמים מהסכמי אוסלו, אבל בניגוד אליהם, אף אחד לא הצליח לחסל אותו.

לא מעט מפתחים וחברות ניסו לטלטל את המוסכמות האלה, ברמות שונות של הצלחה, ואחת הבולטות בהן היא גוגל, שאי אפשר לקחת לה את ההצלחה של ג'ימייל בשינוי העולם של תיבות המייל המקוונות (אם כי, היא חתומה על כמה כשלונות מפוארים כמו גוגל Buzz וגוגל Wave).

ובכלל, מהפיכות זה עסק מבולגן ורווי דם וכאב. אנחנו לא בקטע הזה, אנחנו רוצים שיפור מתמיד שגם ייתן לנו זמן להתרגל. והטיפ הקטנצ'יק הבא הוא בדיוק זה - והוא יתיישב טוב אצל כל מי שרגיל לטוויטר או לשיחות חצי פרטיות בתוך וואטסאפ:

במסגרת החידושים האחרונים של ג'ימייל, גוגל הוסיפה גם אפשרות לדלג על תיבת הכתובת ולהפנות את המייל לנמענים מרשימת אנשי הקשר ישירות מגוף הטקסט, רק ללחוץ @ ואות יחידה והוא כבר יציע לכם את אנשי הקשר המתאימים בתפריט נגלל. אחרי שתבחרו אחד מהם, הכתובת שלו תתווסף אוטומטית לשורת הנמענים.

זה באמת נראה כמו פרט קטן, אבל הוא עובד חלק ונוח, וזה בדיוק מה שאנחנו צריכים. ניסיתי את זה משורת הכתובת, אבל ללא הצלחה, זה יהיה נהדר אם יכניסו את זה כבר לשם.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ