קבוצת הארץ רכשה 50% ממניות הסטארטאפ "שפה 1"

החברה פיתחה תוכניות ללימוד ערבית מדוברת ומציעה קורס חינמי ללימוד קריאה וכתיבה; כיום היא משמשת אנשים פרטיים כמו גם בתי ספר, אוניברסיטאות וארגונים עסקיים

קפטן אינטרנט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אתר שפה1. צילום מסך
אתר שפה1. צילום מסך
קפטן אינטרנט

קבוצת הארץ רכשה 50% ממניות מהסטארטאפ "שפה 1", שפיתח פלטפורמה אינטרנטית ללימוד שפות באופן שמדמה לימוד טבעי. לדוברי עברית, "שפה 1" מציעה תוכניות ללימוד ערבית מדוברת, בהן קורס חינמי ללימוד קריאה וכתיבה בערבית. דוברי אנגלית יכולים ללמוד עברית או ערבית.

לימודי השפה באמצעות "שפה 1" מספקים ללומדים לא רק תרגול תחביר או אוצר מילים, אלא סביבת לימוד מקיפה והיכרות עם התרבות הערבית. האתר מאפשר ללומדים להתנסות בשפה הנלמדת בזמנם הפנוי ובקצב שלהם. "שפה 1" משמשת אנשים פרטיים, בתי ספר, אוניברסיטאות וארגונים עסקיים. הפלטפורמה זמינה גם מחוץ לישראל, במותג Beelango.

"רתימת הטכנולוגיה לשיטות הלימוד מאפשרת ללומדים חווית לימוד טבעית ותחושת הצלחה", אמר רמי גז, מנכ"ל קבוצת הארץ. "המדד המרשים ביותר של 'שפה 1' הוא ש-70% מהמשתמשים מסיימים את הקורסים".

"אנו רואים בשותפות עם 'שפה 1' הזדמנות עסקית ליצירת הכנסות נוספות לקבוצה וגם הזדמנות חברתית בכך שאנשים יוכלו לתקשר בשפות נוספות", הוסיף עמוס שוקן, מו"ל קבוצת הארץ.

את "שפה 1" הקימו אלה ולסטרה, שכתבה את התוכנית "שפה מספרת תרבות" (תכנית ללימוד ערבית בבתי ספר ממלכתיים), ועוסקת בהוראת שפה מזה שלושה עשורים, ויונתן מנשה, שימשיך לכהן כמנכ"ל החברה. כעת יתמקד הצוות בפיתוח קורסים בשפות נוספות, כגון אנגלית לדוברי עברית. "פיתחנו מעל 60 סוגים של פעילויות אינטראקטיביות שכל אחת מהן משרתת מטרה שונה בהטמעת השפה, ואנחנו רואים תוצאות - אנשים מתחילים ממש מהר לדבר", אמר מנשה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ