אוי קנדה: חבר פרלמנט במדינה נתפס עם המכנסיים למטה בפגישת זום

אם אי פעם חלמתם שאתם מוצאים את עצמכם במשרד עירומים לחלוטין, אולי תוכלו להתנחם בכך שזה היה רק חלום; ויליאם איימוס ייאלץ להתנחם במחשבה שזה יכול היה להיות יותר גרוע

לוגו אי-פי
אי-פי
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ויליאם איימוס, במלוא תפארתו
ויליאם איימוס, במלוא תפארתוצילום: Canadian Parliament/The Canadian Press via AP
לוגו אי-פי
אי-פי

חבר פרלמנט קנדי נתפס עם המכנסיים (וכל שאר הבגדים) למטה בפגישה וירטואלית של בית הנבחרים. ויליאם איימוס, שמייצג את מחוז פונטיאק בקוויבק מאז 2015, הופיע על מסכי חבריו לבית התחתון של הפרלמנט כשהוא עירום לחלוטין.

בצילום מסך שהגיע לידי סוכנות הידיעות הקנדית, The Canadian Press, נראה איימוס עומד מאחורי שולחן עבודה בין דגלי קנדה וקוויבק, כשרק מבושיו מוסתרים במה שנראה כמו מכשיר טלפון. איימוס נחשף רק לחברי הפרלמנט שהשתתפו בדיון, ולעובדי בית הנבחרים. אם הוא היה מדבר באותו רגע, המבוכה היתה עלולה להיות גדולה בהרבה, מפני שאז הוא היה נחשף בשידור הציבורי של הדיון.

"זו היתה טעות אומללה", מסר איימוס באימייל. "המצלמה שלי הופעלה בטעות, בשעה שהחלפתי בגדים לבגדי עבודה אחרי ריצה. אני מתנצל בפני כל עמיתי לבית הנבחרים על הסחת הדעת הלא מכוונת הזו. מן הסתם, זו היתה טעות תמימה, וזה לא יקרה שוב".

חברת האופוזיציה, קלוד דבלפויל, העלתה את הנושא לדיון, וטענה כי כללי ההתנהגות דורשים מגברים המשתתפים בדיוני הפרלמנט ללבוש ז'קט ועניבה, וחולצה, מכנסיים ותחתונים.

יו"ר בית הנבחרים, אנתוני רוטה, הודה לדבלפויל על ה"אבחנות" שלה והזכיר לחברי הבית כי הם תמיד צריכים להיות זהירים כאשר הם ליד מצלמה ומיקרופון.

עמיתו של איימוס מהמפלגה הליברלית, מארק הולנד, אמר כי חברו היה "מבועת לגמרי" בעקבות התקרית. הוא הוסיף כי הוא מקבל את ההסבר של איימוס. "אני לא חושב שהיתה פה איזה כוונה רעה", אמר הולנד. "זה באמת היה ביש מזל".

"זו אזהרה לכולם", הוא הוסיף. "צריך לפעול תמיד תחת ההנחה שהמצלמה פועלת, ולוודא שאתם לבושים כיאות בכל פעם שאתם עוברים סמוך למצלמה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ