אמש באינטרנט |

כיצד תגרמו לסלבריטאים להפסיק למות: סיפור וטיפ

כמו כן: יצירת מופת חדשה מבית היוצר של "שארקניידו" ואיך להיזכר ב"אריזה משפחתית" מבלי לחלות. המדור הסביר ביותר ברשת

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רות פרל בהריר

הכל זה מלמעלה, אבל בגללכם
גל אבל שוטף את ישראל בשבועות האחרונים. כידוע, מותו של אריק אינשטיין סיפק את שריקת הפתיחה למירוץ אחר ההספד הכי נוגע ללב ברשתות החברתיות. פתאום כולם גילו כמה נעים להיות פתית השלג הכי מיוחד בענן.

כשכוכב "מהיר ועצבני" פול ווקר מת כמה ימים אחרי כן, היה זה אך הגיוני להמשיך את המגמה. בעמוד הפייסבוק "לזכרו של פול ווקר ז"ל", שנפתח כמעט מיד לאחר התאונה שבה נהרג השחקן, הופיעו סטטוסים נוגים על אודותיו. "למה זה לא חלום..למה?!!", כתבה גולשת. "קשה לקבל את זה..אני רוצה שהוא יחיה!".

גולש נוסף התקשה לעכל: "לא יאמן עדיין שהוא כבר לא איתנו, והאופן שבו הוא מת. כל כך מתאים לדמות שהכרנו אותו".

העמוד, שמסתגל לימים שאחרי לכתו של ווקר, הפך בינתיים לשלוחה של הדף "רכבים נדירים בישראל". מלבד תוכן הקשור בשחקן, ניתן למצוא בו גם תמונות של בחורות ליד מכוניות, עם כיתובים כמו "תודה לרז תמיר".

בכלל, לפי אשת יחסי הציבור האשדודית אסתי לאודר, מי שאחראי למכת המוות בקרב סלבריטאי ישראל והעולם הם אלה שהביעו ביקורת על הזמר אייל גולן בעקבות פרשת הקטינות. "אני אומרת רק דבר אחד!!!", כתבה לאודר בעמוד הפייסבוק שלה, "בורא עולם מדבר איתנו בשפת הסימנים דרך אירועים. הוא אומר לנו דבר פשוט!!! רציתם לקבור אומן (הטעות במקור, רפ"ב) התחלתם לקבור את אייל גולן. עשיתם עליו לינץ. אז לכל צמאי הדם והקבורה בבקשה קבלו אותם, האומנים האהובים שלכם בקבר והעיקר שתרגיעו כבר".

עונת הכרישים
יש תכלית לחיים. יוצרי האופוס האלמותי "שארקניידו" מוציאים סרט חדש, "מגה שארק נגד מכה שארק". במרכז העלילה: כריש ענק נלחם בכריש מכני ענק.

מלבד היותו נצר לבית היוצר היוקרתי "אסיילום", הסרט המצופה הוא גם השלישי בטרילוגיית "מגה שארק" (אחרי "מגה שארק נגד תמנון ענק" ו"מגה שארק נגד קרוקוזאורוס").

קשה לדמיין איך יצליחו היוצרים להתעלות על רצף צילומי השאטרסטוק המופלא שהיה שרקניידו, כמו גם על גבריותו משולחת הרסן של איאן זירינג. עם זאת, כנראה שניתן לצפות לשעה וחצי שבה דמויות שטוחות כמו הכינרת מתמודדות עם טראומה ואובדן בעזרת קאצ'פרייז וקריצה. הכינו את הקססוניות!


אמת בתרגום
אם כבר נאלצים להיזכר במשפחת וינסלו המעצבנת, עדיף לעשות זאת באמצעות ניב מג'ר העצום, ותרגומו לשיר הפתיחה של "אריזה משפחתית". כמו כן: סטיב ארקל, אבי כל ההיפסטרים או אסון צ'רנוביל של המסך הקטן? או גם וגם?


טעות בחשיבה
לידעת כל מי שאי פעם הגיב להודעת סמס שגויה עם איזה ויץ עסיסי וחשב שהוא אדיר: יש לפחות עוד 28 אנשים כמוך. 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ