רות פרל בהריר
רות פרל בהריר

העולם התעורר הבוקר לעמוד הפייסבוק החדש "Standing with IDF (עומדים עם צה"ל – שומרות על הצוק איתן)", המעודד נשים לכתוב על גופן סיסמאות עידוד לצה"ל, להצטלם בעירום חלקי ולהעלות את התמונות לרשת. בהסבר הקצר על הדף נכתב: "'מרימים' את המורל הלאומי ומזקירים את ה'חזית'. שימרו מלמעלה ואנו נשמור עליכם מתחת!".

עד כה מעוררים התכנים תגובות מעורבות. גולש אחד כתב: "חייב להודות שזה דף מעורר הערצה. בימים שהעם שלנו הוא האמא של הלוחמים האלה, כשאנחנו נוסעים בשבילם מאות קילומטרים באהבה, הזדהות ודאגה, מצאתן את הדרך לתת את הדבר הכי 'מרומם' רוח שישראלי יכול לבקש ואפילו בלי לזוז מהבית. תודה בשם כל לוחם שקיבל מכן רגע של רוגע וסיבה להיכנס לקרב עם חיוך על הפנים. בין אם נשוי או רווק, בין אם שומר נגיעה או שחקן משופשף, תודה בשם כל חייל על הביטחון העצמי, הכח והחוסן הנפשי שאתן מלמדות".

אחר העיר: "לא בא לי לבאס אבל וואלה - רעיון רע. ביצוע טוב, רעיון רע. תודה למי שצירף אותי אבל לא תודה". וגם: "בנים, מה עם הלוחמים ההומואים? גם הם צריכים לדעת שאתם מאחוריהם, אז תצטרפו למאבק ותשלחו תמונות שלכם ערומים!".

צילום: עמוד הפייסבוק "עומדים עם צה"ל"
צילום: עמוד הפייסבוק "עומדים עם צה"ל"
צילום: עמוד הפייסבוק "עומדים עם צה"ל"
צילום: עמוד הפייסבוק "עומדים עם צה"ל"
צילום: עמוד הפייסבוק "עומדים עם צה"ל"

קשה שלא להיזכר ביוזמה דומה מ-2012, אז התפשטו כמה מבנות רוסיה לצילומי לוח שנה, לכבוד יום הולדתו ה-58 של הנשיא, ולדימיר פוטין. 

ועוד אחת מעוולות המלחמה: ינשוף עצים שנפצע מרסיס פגיעת פצמ"ר הגיע השבוע לבית החולים לחיות בר של הספארי. בעמוד היוטיוב של הספארי נכתב כי מצבו "קריטי והמטפלים בבית החולים מקווים כי ישרוד". מחזיקים אצבעות לינשופי.

לאחר שאדם כלשהו הצליח לגייס יותר מ-51 אלף דולר בקיקסטארטר עבור סלט תפוחי אדמה, ניסה השבוע הקומיקאי האמריקאי, סטיבן קולבר, לגייס כספים עבור פרויקט חדש שאותו הוא מכנה "כלי". הביטו.

משהו נורא קרה השבוע. הקומיקאי האמריקאי ניל סיסרגה הכין מיקס באורך שעה לשיר "All Star" של הלהקה האיומה "Smashmouth". תודה לך על זה, גורל אכזר. 

ולסיום, רוני דניאל:

צילום: soundcloud.com
הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ