ויראליים לשבת: יש דברים יותר גרועים מנסיכות שאומרות Fuck

וגם, ערוץ 2 מלמד תכנות בלאט, לארי קינג הולך לאיבוד בזרם התודעה ואייר ניו זילנד ייקחו אתכם לטיסה על כנפי הדמיון של טולקין

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

את הסרטון הבא שלחתי לאשתי בשנייה שראיתי אותו - בתקווה נואלת שאולי זה יכפר על השיעורים שהילדות למדו ומיישמות מאביהן הקללן (Mea Culpa).

הסרטון של FCKH8.com מלא בילדות לבושות כמו נסיכות קטנות ומקללות כמו מלחים שיכורים והוא מבהיר שיש דברים הרבה יותר גרועים מילדה שלמדה את המילה Fuck. זה לא הפריע ליוטיוב להסיר אותו בשל הפרה של תנאי השימוש, אך הם החזירו אותו לאחר מכן:

בשביל הטלוויזיה והקולנוע תכנות הוא עדיין שם קוד לקסם, והייצוגים של קטעי קוד כבר שעשעו מתכנתים ברחבי העולם, ואף הולידו בלוג שמוקדש לצורת האמנות הסאטירית הנהדרת הזאת. בערוץ 2 הבריקו השבוע עם אחת מפיסות הקוד המוצלחות ביותר שתוכלו למצוא:

סרטוני בטיחות בטיסה הפכו בזמן האחרון לפרסומות הכי טובות לחברות תעופה יצירתיות, ובאייר ניו זילנד, הידועה הארץ התיכונה מעולם סרטי שר הטבעות, לקחו את הרעיון הרחק הרחק לתוך ספריו של טולקין:

ואם כבר סרטונים פרסומיים. בהשקה של האייפון הציעו לשישה האנשים שיחסיקו אותו מספיק זמן לקבל מכשיר חינם, לי זה הזכיר את "הם יורים גם בסוסים". ב-LG הלכו על שטיק דומה אבל לפחות הכניסו קצת יותר אקשן לעניין (וצילמו את זה בת"א).

השחקן שיה לה בוף רודף אחריכם ביער. ולפי התסריט של רוב קנטור זה לא עסק טוב:

הלילה של ה-20 באוקטובר ייזכר (לחמש דקות אינטרנטיות) כלילה שבו הסכר נפרץ וזרם התודעה של העיתונאי והשדרן לארי קינג זרם במלוא עוזו בטוויטר. הנה רק כמה מהציוצים שלו:

בספרו Tough Jews מספר ריץ' כהן על אביו וקינג, חברי ילדות שגיבוריהם לא היו רק שחקני בייסבול ופוטבול אלא גם גנגסטרים יהודים ואיטלקים כמו אייב רלס, לואיס לפקה (בוכהלטר) ואחרים. כשהם נפגשים, מספר כהן, השיחה חוזרת לאותן גנגסטרים של תחילת המאה ה-20, וגם לכך יש רמז בזרם הציוצים:

לבסוף הוא נפרד כך:

ועוד אחד לסיכום, יאיר לפיד, האיש שהרשת אוהבת לאהוב, לשנוא ובעיקר להשתעשע על חשבונו, גידל זקן. איזו הזדמנות לדף חדש עליו, הכירו את היפסטר יאיר:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ