ויראלי לשבת |

למה האינטרנט כל כך אוהב בעלי חיים מעוותים?

כשזה מגיע לבעלי חיים, לגולשים אין שום בעיה לחשוב על פגמים גנטיים כחמודים. וגם: אין דרך טובה יותר לומר זאת מאשר "צפו: שודד מנומס מאוד"

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רות פרל בהריר

מי שמכיר את גראמפי קאט וליל' באב (שני חתולים שהפכו לכוכבי רשת ענקיים, למי שטרם הותקן מודם בביתו), בוודאי לא יופתע מהחלטת האינטרנט לאמץ לחיקו את החתול מונטי כמטאור הבא. כמו באב וגראמפי, גם מונטי סובל מעיוות קל בפניו. אם לדבר בהכללה, נראה שגולשים להוטים הרבה יותר לקבל עיוותים כשהם מופיעים אצל בעלי חיים מאשר אצל בני אדם. קשה לדמיין שאדם שנולד בלי גשר אף, כמו מונטי, יהיה פופולרי במיוחד. מצד שני, וולדרמורט.

למרות המצאת הרומבה, לפעמים נראה שהטכנולוגיה היא רק מכשול. כתבת תחנת חדשות מקומית בקליפורניה נאלצה אתמול לשדר דיווח חי ללא צלם – באמצעות אייפד בלבד. למרות הניסיון באולפן לשוות לדיווח אופי עתידני-אדג'י על ידי השימוש במונח "לייב-פד", קשה שלא לחוש אי נוחות כשהכתבת לא מצליחה לשנות את כיוון הצילום כדי להשיג זווית רחבה יותר, ונאלצת לערוך ראיון שלם כשהמצלמה נמצאת במרחק סנטימטרים בודדים מפניה. 

לאחר שאשה הוטרדה בזמן שהלכה ברחובות ניו יורק במשך עשר שעות (ולאחר שגבר זכה להצעות עבודה ותלושים לסטארבקס בזמן מסע דומה), צולמה השבוע אשה במשך עשר שעות ברחובות אוקלנד ניו זילנד. באופן מפתיע, הדבר המדהים הבא קרה: כלום. למעשה, הרגע הדרמטי ביותר בסרטון נרשם כשאדם שהלך אחריה שאל אותה אם היא מאיטליה – ולאחר מכן התנצל על כך שהלך אחריה. עוד סיבה לאהוב את ניו זילנד, חוץ מכבשיה הצמריריות ושני הבחורים האלה. 

אין דרך טובה יותר לומר זאת מאשר "צפו: שודד מנומס מאוד". השודד המנומס מאוד נלכד השבוע בעדשת מצלמת אבטחה של מינימרקט בסיאטל. רגעי שיא בסרטון כוללים את המשפטים: "תוכל בבקשה לעשות לי טובה ולרוקן את הקופה?" ו"אני שודד אותך, אדוני". 

בכל כמה זמן נזכר מישהו איפשהו שהדרך הטובה ביותר ללכוד את תשומת ליבו של אדם ממוצע לקצת יותר משתי דקות, היא להציג בפניו עירום או מזון. כך עשו גם חברי נבחרת השיט של אוניברסיטת ניוקאסל, שהחליטו לנצל את הפגם האנושי הבסיסי הזה למען מטרה טובה. חברי הנבחרת החליטו להצטלם בעירום ללוח שנה, ולתרום את הרווחים ממכירתו לקרן למלחמה בסרטן הערמונית בבריטניה. ויש גם סרטון. 

ולסיום, גור לוטרה לומד לשחות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ