ויראלי לשבת |

התלתול הגואל: האם אפשר לראות אותה תמונה של משה דץ פעמיים?

האינטרנט חולה והתרופה היחידה היא עוד משה דץ. וגם: "כשאמא ואבא בני דודים" - המיטב של חוסר הטאקט מרחבי הרשת

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רות פרל בהריר

יאיר לפיד אמר פעם: "הפילוסוף הרקליטוס אמר פעם שאי אפשר להיכנס לאותו נהר פעמיים". על פי ההיגיון הזה, האם אפשר לראות את אותה התמונה של משה דץ פעמיים? זאת רק אחת מהשאלות שעולות מסקירה של קבוצת הפייסבוק "אותה תמונה של משה דץ בכל יום".

הקונספט פשוט (מדי יום מועלה לדף אותה התמונה של אליל הילדים), אך מספק. עובדה: בחייו הקצרים הספיק העמוד לצבור כמעט 3,000 עוקבים. כמו כן, בימים האחרונים חלה התפתחות משמעותית, עם הצטרפותו של המגיב הקבוע "אותה תגובה על אותה תמונה של משה דץ כל יום".

לא ברור אם מאוחורי הצלחתו של הדף עומדת כמיהתם של הגולשים לאי של יציבות במציאות משתנה, או שדור נוסף פשוט הבין שיש במתולתל החמוד הזה משהו. 

עמוד פייסבוק נוסף שנפתח לאחרונה הוא "כשאבא ואמא בני דודים". הדף מאגד פנינים של גולשים לצד ההסבר: "נישואים בתוך המשפחה אינם דבר מומלץ, אבל לפעמים הם ההסבר הכי טוב לדברים שאנשים כותבים". אין בו תמונות של אנשים עם מומים מולדים, אבל כן יש בו ערב רב של התבטאויות גזעניות, פוגעניות, חסרות טאקט או סתם תמוהות. 

מאנצ'קין, השיצו בתחפושת הדובון, כבר שבר את האינטרנט לפני שבועיים עם הבלחתו בסרטון קצרצר. עכשיו הוא חוזר עם להיט נוסף, שבו הוא מתעמל על הליכון. 

לא רק כתבי מלחמה מסכנים את חייהם בשטח. עובדה:

מאז שהקוסמונאוט יורי גאגרין שהה בחלל לראשונה בתולדות האנושות, לא נראתה כזאת תושיה מחוץ לכדור הארץ. 

ולסיום, תינוקת וגורת עצלן:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ