ויראלי לשבת |

ויין, המקום שבו האנושות מכלה את עצמה

שמישהו יעניק להם פרס דארווין. וגם: הגולשים מגיבים לעמוד הפייסבוק "שישי ישראלי" וכלב נגד אננס - קרב איתנים

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רות פרל בהריר

כחלק מסיכומי השנה האינסופיים בתקשורת, האתר Daily Dot החליט להתרכז ברשת החברתית Vine, שמאפשרת למשתמשים להעלות סרטונים קצרצרים שמשודרים בלופ. לפי האתר, "אף אפליקציה אחרת לא גרמה למשתמשים לחלל באופן מיני בורקס, או להיחנק כמעט למוות, רק כדי שהם יוכלו להיות מונצחים באינטרנט". לכן, לפניכם מקבץ גולשים ש"הגזימו" ב-2014: 

קשה היה להאמין שלא יצוצו במוקדם או במאוחר תגובות לעמוד הפייסבוק "שישי ישראלי", שמזמין גולשים "לשתף חוויות וסיפורים, להשתתף בפעילויות מיוחדות, ללמוד איך עושים קידוש ולהתעדכן בזמני כניסת ויציאת השבת מדי שבוע". אז כן. 

אם אתם די מבסוטים מעצמכם – למשל, כשאתם מגחכים על תשדירי השירות למניעת התפשטות האבולה באפריקה (זה אמור להיות ברור, הקטע הזה של לא לשתות הפרשות של אחרים, לא?) - המחולל האינטרנטי החדש "משחק הפריבלגיות" רוצה להזכיר לכם שלא הייתם צוחקים חזק כל כך אם הייתם חיים בפרו במאה הראשונה לספירה, או בקהיר לפני 20 שנה או ברבאט לפני 60 שנה. הרעיון הוא לשקלל את הנתונים שקובעים את הזהות המגדרית והגזעית שלכם, יחד עם הנטייה המינית, ולבדוק איך היו נראים החיים שלכם במקומות שונים בעולם לאורך ההיסטוריה. ספוילר: די מבאסים ברוב המקרים. נסו, פרספקטיבה זה כיף. 

להשתתף ב"משחק הפריבלגיות" לחצו כאן

לפעמים, גם כשלא נעים, אנחנו צריכים לאזור אומץ ולא לשתוק כשמשהו מפריע לנו. גם אם זה אננס. 

ולסיום, פג שמנמן חולם בקול רם:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ