ויראלי לשבת |

בוקר טוב, (תספורת) הפטריה של ליאור מילר חזרה

עידית ומייק לינוביץ' שולטיםםם!1 וגם: מה תקנו לחבר הסיינטולוג שלכם לחג המולד?

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
רות פרל בהריר

התרחיש ידוע: מייק לינוביץ' תופס את עידית בשקר גס. אין לה מה לומר – מבטה קפוא, פיה פעור. עוד דקה לסיום הפרק, הם בחיים לא יפתרו את זה בזמן. שיט. בתחתית המסך, בפונט "נרקיסים", מופיעה הכתובת: "המשך בשבוע הבא".

אם במקרה מתחשק לכם לשחזר את החוויה הנ"ל, תוכלו לפנות לדבר החשוב ביותר שקרה באינטרנט השנה, שניה לפני שהיא מסתיימת: הסרטון "רמת אביב ג' – סיומות פרקים" – מקבץ סיומות פרקים מרטיט. איך לא חשבו על זה קודם?

האנושות צועדת קדימה ודבר לא יכול לעצור אותה: לאחר סמס הפרידה וווטסאפס הפרידה, מגיע שיר הפרידה בהזמנה מיוחדת מהראפר האהוב עליך. סיפור שהיה: הראפר מאק לית'ל קיבל באחרונה מייל ממעריץ, שבו סופר כיצד הוא גילה שבת זוגו בגדה בו עם שישה בחורים שונים. המעריץ ביקש מלית'ל ליצור שיר וקליפ פרידה עבור חברתו הסוררת. לית'ל נעתר, ואף השקיע ושתל בקליפ שלל רמזים (למשל, קופסת דגני הבוקר שבגללה גילה האיש על הבגידה של חברתו, הנמנעת מגלוטן).

הסרטון המלא הוסר בימים האחרונים מיוטיוב, בעקבות תביעה שהגישה החברה הרגישה לגלוטן, אך הרמיקס הבא נותר:

יש מתנות לחג המולד ויש מתנות לחג המולד של סיינטולוגים. והן מוזרות. ויקרות. האתר theconcourse איגד כמה מהטובות שבהן, שמופיעות השנה בקטלוג של הכנסייה הסיינטולוגית. למשל המכשיר הזה, שנועד למדוד את "השדה הסטטי סביב הגוף", כדי לקבוע אם אדם מסויים התגבר על מכשול רוחני מסוים (5,000 דולר בלבד, עם "אחריות לנצח"). או אוסף ההרצאות והספרים המלא של ל. רון האברד (10,000 דולר בלבד). או "מילון הכובע לסטודנט" הצנוע יותר, שמכיל "הגדרות עבור כל מונח טכני, כל מלת סלנג וכל התייחסות היסטורית – בדיוק באופן שבו רון השתמש בהם. מילון שסיינטולוגים חלמו עליו זמן רב" (מחיר מציאה של 75 דולר).

צילום: theconcourse.deadspin.com/
צילום: theconcourse.deadspin.com/
צילום: theconcourse.deadspin.com/

הבי-בי-סי מגייס כתבים. הדרישות: שפה קולחת, ניסיון עיתונאי עשיר. עמידות לשריפת שדה אופיום – יתרון. 

ולסיום, פילון בשלג:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ