רות פרל בהריר

גולשי צרפת החרוצים לא המתינו זמן רב מדי עד שהם התחילו לייצר ממים אירוניים המבוססים על שלטי "Je suis Charlie", שהונפו במדינה לאות סולידריות עם קורבנות התקפות הטרור. תוך שהם מתעלמים במפגיע מהכלל "טו סון", הפנו הגולשים את חצי הביקורת לנשיא לשעבר ניקולא סרקוזי, שהשתווה רק לנתניהו בניסיונו להתבלט בעצרת לזכר הקורבנות בהשתתפות מפגיני העולם. שאפו.

סיכום שנה או לא, אתר "באזפיד" לעולם לא מפסיק לייצר רשימות סיכום. לפעמים הן גם שוות, בדרכן. למשל הרשימה הזאת, של הדברים המביכים ביותר שאי פעם קרו בטלוויזיה. 

לרשימה המלאה לחצו כאן

מיזם הרשת הוויראלי ביותר של הזמן האחרון, "שלח לאויביך נצנצים"- שמציע לשלוח מעטפות מלאות בנצנצים לשנואי נפשיכם – הפסיק השבוע את פעילותו רק כמה ימים לאחר שהחל אותה. ככל הנראה, מפתח המיזם לא יכול היה להתמודד עם הביקוש הרב, כמו גם עם ההתעסקות בנצנצים, שאותם הוא מכנה "ההרפס של עולם מלאכות היד".

מתוך המניפסט המקורי שהוצג בדף המיזם: "אנחנו פאקינג שונאים נצנצים. אבל יותר מנצנצים, אנחנו שונאים את האנשים חסרי הנשמה שנהנים לשלוח אותם במעטפות. נמאס לנו. לכן, אם יש מישהו בחיים שאתם שונאים – שכן מחורבן, בן משפחה או איימי המזורגגת שחושבת שזה בסדר להזמין אותך לתה אבל לא מספקת וויד – שלמו לנו כסף, ונשלח מעטפה מפוצצת בנצנצים לכל כתובת בעולם. הם ימצאו אותם בכל מקום במשך שבועות". 

נצנצים. אילוסטרציה

ולסיום, הרשת רוויה בסרטונים של חיות חמודות, אך מכיוון שגם כעס הוא רגש לגיטימי, הנה סרטון של היפופוטם כועס במרדף אחר סירת מרוץ:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ