"הארץ"

ביממה האחרונה הלהיט החדש של דנית זמרת החתונות (השחקן אילן פלד), "דניס דניס", הצליח לשבור את האינטרנט. השיר הגיע למיליון צפיות בפחות מ-24 שעות, ועצומה מיוחדת נפתחה כדי לשלוח את השיר לארוויזיון.  

המפעיל של חשבון הטוויטר הבא עלול למצוא את עצמו בקרוב בצרות. ISIS Karaoke לוקח את תמונותיהם של אנשי דאעש מהפגנות ומאירועים שונים ומוסיף להם כיתובים משירים ידועים. ואם זה נשמע לכם מטופש - אתם צודקים, זה מטופש להחריד, אבל מה 'כפת לכם, תנו ליהנות מהחיים.

מעולם לא חיכו אנשים רבים כל כך לפיצוץ קטן כל כך - זאת היתה התחושה הרווחת אחרי הפיצוץ של גשר מעריב. הסרטון הבא מדגים זאת מצוין:

חולדות, הן לא כאלה נוראיות כשלומדים להכיר אותן, זה לפחות מה שמנסה לשכנע אתנו האתר החדש "אמרו דה לחולדה" של משרד הפרסום Hooligans, בצל סיפורי האימה על החולדות שיצוצו מהאדמה בעקבות עבודות הרכבת הקלה.

"העבודות על הרכבת הקלה בעיצומן, החולדות תיכף כאן והמרשם לקלונקס בדיוק נגמר? אל חשש! אמרו 'דה!' לחולדה, הפיגו את החרדה ומי יודע - אולי אפילו תאמצו אחת, כשתצוץ בקרוב ממנהרה בדירה המתפוררת שלכם". האתר אמנם לא יציע לכם שיעורים בהיסטוריה המופלאה של החולדות, אבל יציג לכם סרטון אחר סרטון של חולדות עושות דברים חמודים ביוטיוב.

נכון שאף פעם לא שאלתם איך ייראה הקליפ "בת 16 הייתי" של להקת מנגו בלי המוזיקה? אסף רפפורט ודן בר-יעקב דווקא חשבו שזה יהיה רעיון לא רע לבדוק את זה:

מה קורה כשנותנים למשתמשים אקראיים בצ'טרולט (זה עדיין קורה, מסתבר) לשלוט באדם שמדמה משחק יריות בגוף ראשון בעולם האמיתי? דברים ממש מגניבים (אם אתם גיימרים לפחות):

ולסיום מחווה ל-Straight Outta Compton, הסרט החדש על תולדות כנופיית ההיפ-הופ שבאטמן אוהב לשנוא ב-"Straight Outta Gotham"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ