מה קורה כשבן 56 משיב לשאלות של עצמו בצעירותו

"אני זקן, אני שמן ובעיניך... אני כישלון", אמר פיטר "סטוני" אמשווילר לעצמו בראיון שחציו צולם לפני 38 שנה. כעת הוא מקווה להוציא סרט ובו תשובותיו לשאלות ששאל כשהיה בן 18

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עודד ירון

כבר כשהיה בן 18, לפיטר "סטוני" אמשווילר היתה תוכנית - לראיין את אמשווילר של העתיד - הגרסה המצליחה והעשירה של עצמו, כמובן. אז הוא התיישב מול מצלמה והתחיל לשאול שאלות, לענות ולתבל בתוספות משלו.

השנה היתה אז 1977, ואמשווילר הצעיר היה צריך לחכות הרבה זמן לתשובות שלו. רק אחרי 38 שנה הוא החליט להתיישב שוב מול המצלמה, ולהצטלם עם עצמו הצעיר. "אני זקן, אני שמן ובעיניך... אני כישלון", הוא אמר לעצמו.

בקטע הקצר הוא רומז שלא הכל בסדר במשפחתו: "רק תבלה זמן עם אבא", הוא מבקש מעצמו הצעיר. לפחות הוא מספר לו שזכה להתחתן עם  אשה נהדרת ומכיר לו את הסמארטפון שלו - "כמו ב'מסע בין כוכבים'. זוכר שעשינו את הסרטון 'מסע בין כוכבים' כשהיינו ילדים".

אמשווילר מתכנן להוציא את הראיון המלא כסרט ששמו "Later That Same Life" ולצורך כך פתח בקמפיין מימון המונים במטרה לגייס 10,000 דולר. בינתיים הוא הצליח לגייס יותר מ-12 אלף והוא מקווה להגיע בקרוב ל-15 אלף. נותרו לו עוד תשעה ימים עד תום הפרויקט.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ