רוצים להסתבך עם ה-NSA וה-FBI? האתר הבא יעזור לכם

אתר חדש מבטיח להרוס לכם את היסטוריית החיפוש בצורה כזאת שתבטיח להכניס אתכם לרשימה השחורה של כל סוכנות מודיעין בחצי הכדור המערבי. וגם המזרחי

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משרדי גוגל ישראל, אדם מול מחשב ולוגו גוגל
משרדי גוגל בישראלצילום: ניר קידר

ארגוני פרטיות ואנשי טכנולוגיה שונים מזהירים אותנו כבר שנים מההשפעה ההרסנית של האינטרנט על הפרטיות שלנו. דברים טריוויאליים כמו תוצאות חיפוש עלולים לשמש נגדנו, שוב ושוב מזהירים אותנו. אבל מי מאמין לאלה? 

ובכן, אתר חדש שזכה לתפוצה רחבה בזכות גולשי r/InternetIsBeautiful ברדיט מבטיח להרוס לכם את היסטוריית החיפוש בצורה כזאת שתבטיח להכניס אתכם לרשימה השחורה של הדייט הבא/ה שתחטט/יחטט לכם ב-history, (וטוב שכך. מי רוצה כזה דייט?). היא מבטיחה גם צרות עם גוגל, ה-NSA, ה-FBI, האילומינטי ואולי גם כמה סוכנות למלחמה בחייזרים. 

האתר ruinmysearchhistory.com לא יעשה כלום אם רק תיכנסו אליו, אבל אם תלחצו על כפתור החיפוש, הוא יתחיל לחפש בשבילכם שורה ארוכה של מחרוזות חיפוש - כל אחת ממנה מביכה או מפחידה מהקודמת.

בין היתר תוכלו למצוא שם "לבוריקנט תוצרת בית", חנות סקס בעיר שלי, "דרכים להרוג מישהו היפותיטית, "הפריצה לאשלי מדיסון", "טופס הרשמה לדאעש", "טיסות זולות מסוריה לפה" ועוד מחרוזות רבות וטובות.

במילים אחרות, אם אתם באמת רוצים להשתתף בניסוי לפחות נסו לעשות זאת בדפדפן Tor. אבל, עדיף שתסתפקו בסרטון הבא:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ