דיינריז או ג'ון סנואו. במי אתם הייתם בוחרים

ל-HBO נשאר כנראה תקציב שיווק לבזבז על אתר בחירות בין דמויות מובילות. למה לא בעצם?

"הארץ"
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
"הארץ"

ב-HBO רוצים להזכיר לכם שעם כל הכבוד להילרי קלינטון ודונלד טראמפ, יש מאבק כוחות חשוב יותר בעולם: שבע הממלכות (אולי לא שלנו, אבל חלקנו לפחות מכורים לו). מוקדם יותר החודש השיקה הרשת את thegotparty.com, אתר שבו תוכלו לבחור מי הראוי מכולם לנצח במשחקי הכס.

למרבה הצער לא תוכלו למצוא שם את טיריון לניסטר (ליתר דיוק, הוא מוגדר כסגן של דנייריז טרגריאן, אבל כולנו יודעים שהוא המועמד המושלם), אבל אחותו השרוטה והרצחנית שם, ולעת עתה יש לה 1% מהקולות. היא מתמודדת מול שתיים מהדמויות האהובות ביותר של הסדרה.

האחת היא כאמור טרגריאן, אם הדרקונים, משחררת העבדים, ופירומנית לא קטנה בפני עצמה. מולה מתמודד גם ג'ון סנואו, הממזר שקם לתחייה רק כדי לנסות להתאבד שוב ולקחת אתו צבא שלם. דנייריז צברה עד כה 32% תמיכה וסנואו מוביל עליה עם 33%, אבל לעת עתה במקום הראשון נמצאת דווקא אחת הדמויות הפחות צפויות: פיטר בייליש - סרסור, תככן, תחמן, בוגד לפרקים ועוזר לפרקים, עם 34% תמיכה.

בסוף השבוע, HBO גם העלתה תשדירי בחירות לכל אחד מהמתמודדים, כדי שתוכלו לגבש את העמדה, שבוודאי גיבשתם כבר לפני חמש עונות. אם משום מה החלטתם שאתם צריכים להצביע, דעו שהבחירות מסתיימות ב-1 בספטמבר:

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ