מחולל התגובות האוטומטי של רה"מ כובש את הרשת

אחרי שבלשכת ראש הממשלה נתניהו עבדו כל כך קשה על התגובות החדשות והנחושות לתחקירים בתקשורת, ברשת החליטו לעזור להם

עודד ירון
שתפו בפייסבוק
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
עודד ירון

בלשכת ראש הממשלה הסירו לאחרונה את הכפפות בטיפול בתקשורת המרושעת - רמיזות לקשר לנאצים ב"הארץ", אוסף האשמות וסילופים מבוססים על הוצאת דברים מהקשרם על אילנה דיין ושלל השמצות על רביב דרוקר. זה מצליח כמובן, במידה רבה בזכות התקשורת אותה הוא תוקף. התגובות המטורללות תופסות את הכותרות והתחקירים עצמם נותרים בצל.

אתר חדש בשם israelpmpressoffice.com מבטיח לחסוך לאנשי משרד ראש הממשלה את רוב העבודה בעזרת מחולל תגובות אוטומטי שמציע תגובות מוכנות מראש.

מתוך מחולל התגובות האוטומטי
מתוך מחולל התגובות האוטומטי

רק צריך לבחור למי מכוונת התגובה והיא כבר תיכתב בעצמה מלאת האשמות מבוססות כמו "הרי ידוע שבנימין זאב הרצל (או כל מישהו אחר שתכניסו בתגובות) מקורב לגורמים אנטי ציוניים מובהקים, ונצפה מבלה איתם בפאנג'ויה. בנוסף לניסיונו להפיל את ממשלת הימין, בנימין זאב הרצל תוקף את רעיית ראש הממשלה, שבנוסף לעבודתה כפסיכולוגית ילדים בשירות הציבורי המציאה את מיץ התפוזים בלי חתיכות הפרי. למרות מסע התעמולה נגדו ונגד משפחתו ראש הממשלה ימשיך להאיר את הלילה ולהניס את החושך, גם אם בנימין זאב הרצל יפרסם את התעמולה השקרית שלו פעמיים ביום בפייסבוק".

כדאי שתדעו אגב, שפרות משה רבנו נצפו באירועים פרטיים בחברת היטלר המופתי וגרגמל.

המחולל שעלה לרשת רק אתמול בלילה כבר שימש ליצירה של יותר מ-46 אלף תגובות פיקטיוויות בשירות משרד ראש הממשלה (הפיקטיווי לא פחות), וידו עוד נטויה.

מתוך מחולל התגובות האוטומטי

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ