חושו אחים להציל את הכוכבים של מירי רגב מ"הגיס החמישי"

פוסט בדף הפייסבוק הרשמי של שרת התרבות של מדינת ישראל קורא לעם להגן על דירוג הכוכבים של השרה מפני מתקפת שמאל, "משום שהישג של "שוברים שתיקה", הוא הישג של השמאל הקיצוני על הליכוד והדרך שהוא מייצג"; אחרי שכוחות הציונות ניגפו במערכה, הועלם בשעות הערב דירוג הכוכבים של השרה

עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מירי רגב
מירי רגבצילום: מרק ישראל סלם

שוברים שתיקה, ארגון הסמול הבוגדני שרצח בעיניו ודם יהודים כשרים נוטף מעכברו, יצא שוב למתקפה אכזרית למיטוט הציונות, והפעם הם יורים גם בכוכבים של מירי רגב.

טוב, עזבו. אני מרים ידיים. לא משנה כמה אנסה להגחיך את זה, אין מצב שאצליח לכתוב את זה יותר מגוחך משרת התרבות ירום הודה, שקוראת את העם לדגל כדי להציל את הכוכבים של הדף שלה בפייסבוק. ואם בשם האל הטוב (שלא קיים, כי אנחנו אתיאיסטים גאים או משהו), מישהו אשכרה חשב שזה רעיון טוב לצאת למתקפת כיכובים על מירי רגב, איחלתי לחמוד בהצלחה בבגרות בלשון (אם בשוברים שתיקה יגיבו לפוסט השאלה שלי בעמוד שלהם אשמח לעדכן).

דרך אגב, מירי, לא יודע איך לבשר לך את זה, את לא חומוסיה. את שרת התרבות של ישראל, וגם אם מישהו אדיוט מספיק כדי להתייחס אליך כמו אל חומוסיה שירדה מגדולתה, את לא חייבת לנפק את אחד הפוסטים המביכים בתולדות הציונות.

הכתבה הנקראת של היום: אהוד ברק בביקורת הספר הראשונה בחייו - "ההבדל בין ימין לשמאל - כמו בין מאמצי האבולוציה למכחישיה"

ועוד משהו קטן, אם נרד לרמה של הפוסט הזה, הרי שבשביל השרה המותקפת כל תוצאה היא ניצחון:

גם אם לא היה כלום, עכשיו עדרים עדרים של גולשים מכל קצות הקשת ינהרו לדף שלה וינהלו מלחמת כלום בכלום. מי כי הוא רוצה להוכיח שהוא צודק, מי כי כריתת האונה הפכה אותו לרובוט, והרוב פשוט כי זה הדבר המצחיק ביותר לעשות ברשת כרגע (לא באמת. זה ממש עצוב).

הכיכוב ירד - היא הוכיחה את צדקתה, ואת קיומה של המתקפה הבוגדנית של שוברים שתיקה. הוא יעלה? ניצחון לכוחות ציון שעמדו בפרץ. מהר לנופף בדגלים.

אבל אם שנייה נשמור את הראש חצי סנטימטר מעל הבוץ (מדי פעם מותר כבוד השרה), נגלה שמה שמישהו בלשכה של השרה (אולי רק אולי) חשב שהוא ווין ווין, הוא הפסד לליכוד, הפסד לתדמית של משרד התרבות, שרת התרבות והמערכת הפוליטית הישראלית. המנצחים היחידים הם יושבי הקיוביקלז המשועממים שחיפשו על מי להתנשא.

ועכשיו רק למקרה שמישהו בלשכת השרה יפעיל את הראש לכיוון שהוא לא פרובוקציות בחצי שקל, הנה הטקסט של הפוסט המופתי:

שוברים את שוברים שתיקה
אם שוברים שתיקה מנסים לפגוע במכוון בדירוג דף הפייסבוק שלי ברשת, הגיע הזמן לעשות מעשה.
חשוב שכולנו נתגייס לחזק את דף הפייסבוק בדירוג הכוכבים.
מדוע יש לזה חשיבות?
משום שהישג של "שוברים שתיקה", הוא הישג של השמאל הקיצוני על הליכוד והדרך שהוא מייצג - שמירה על ארץ ישראל ועם ישראל.
זה יהיה ניצחון של הסוסים הטרויאנים על נאמני מדינת ישראל.
אף אחד מאיתנו לא רוצה לחזק את אנשי הגיס החמישי על פני אלה הנלחמים בהם ובמעשיהם הנלוזים.
זה דורש מאיתנו, ליכודניקים, ימניים, ציוניים, אוהבי ארץ ישראל, להתייצב כגוש אחד חזק ומלוכד מול משחירי דמותה של מדינת ישראל ברשת ולהביס אותם.
הצטרפו אליי, הקדישו שתי דקות יקרות מזמנכם וחזקו את דף הפייסבוק שלי.
מה צריך לעשות?
שלב 1: ללחוץ על הכוכבים.
שלב 2: לכתוב תגובה חיובית בעד האג'נדה שאני מובילה.
שלב 3: מסמנים חמישה כוכבים.
שלב 4: מאשרים ב"סיום".
מצ"ב צילומי מסך עם ארבעת השלבים.

עדכון 22:45: או שמישהו בלשכתה של כבוד השרה רגב תפס שכל, או שהפחד להפסיד לחבורת סמולנים-בוגדים-ג'ובניקיםבפלחו"דצנחניםומסייעתגולני-אנטישמיסטים היה גדול מדי, כך או כך, מדינת ישראל מודיעה בתדהמה, שהנורא מכל קרה. נפלה עטרת ראשינו, כבוד השרה רגב העלימה את דירוג הכוכבים מדף הפייסבוק שלה. כעת, בגלל הסכין הבוגדנית של הגיס החמישי, לא נוכל לעולם לדעת אם שרת התרבות שלנו שווה יותר מפיצה נפוליטינה (ומלאווח) במרכז המסחרי.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ