הטרנספורמציה של בזוס: מגיק מחוייך לתואם וין דיזל

תמונתו של מנכ"ל אמזון כקשוח מנופח שרירים הפכה בזריזות למם עם גרסאות שליהקו אותו לצד גדולי הכוכבים של סרטי הפעולה

"הארץ"
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
"הארץ"

ג'ף בזוס, האיש שמאחורי אמזון, ידוע בתור הרבה דברים - יזם טכנולוגי מהמוצלחים בעולם אך גם מנהל קשוח, עם היסטוריה של ניצול עובדים במחסני החברה, וגם יריב עסקי חסר מעצורים. ואולם, במבט חולף הוא נראה כמו עוד חנון טכנולוגיה חביב ולא מאיים, עד התקופה האחרונה. 

אחרי הצילומים שלו בתוך רובוט אימתני ענק לפני כמה חודשים, בסוף השבוע התפרסם צילום שמראה שהחנון הרזה עבר טרנספורמציה גופנית מרשימה.

ובמרשימה - אנחנו מתכוונים לוין דיזל בתפקיד נבל-על שהחליט לנסות את המוטגן שפיתח במשך שנים במעבדה ועכשיו הוא חזק יותר, מהיר יותר וסופר נבל יותר מכל דבר שהגיבור נתקל בו מעודו (לפחות לעשר דקות של CGI בסוף הסרט). כמובן שהרשת לא נותרה אדישה למראה החדש, ו-Swole Bezos (בזוס המנופח) הפך לכוכב פוטושופ ויראלי. 

כמובן שהוא כבר זכה גם לחשבון טוויטר בנוסח צ'אק נוריס תחת השם Buff Bezos (בזוס השרירי). תוך יומיים החשבון שיגר עשרות ציוצים כמו "אני לא עונד שעון, אני מחליט מה השעה"; "אני יכול להרוג שתי אבנים בציפור אחת"; "אני טוחן את הקפה שלי עם השיניים ומרתיח את המים בזעמי" ו"השמדתי את הטבלה המחזורית כי אני מכיר רק בגורם (אלמנט) ההפתעה".

תגיות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ