איך ציוץ הצדעה לניצולי הטבח במרילנד הפך לבדיחה

מייק האקבי, מושל אריזונה לשעבר ואביה של דוברת הבית הלבן, הביע הערכה לעובדי העיתון האמיצים שהמשיכו לעבוד למרות רצח חבריהם - תמונת היח"צ שלו היתה בונוס; לקבל אותה פעמיים - זו כבר היתה נדיבות שהרשת לא יכולה לעמוד בפניה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הציוץ של האקבי
הציוץ של האקבי

הטבח שבוצע במערכת הקפיטל גזט במרילנד לא מנע מעובדי העיתון להמשיך בעבודתם ולהוציא גיליון חדש שבו דיווחו על הרצח של חמישה מחבריהם למערכת.

ההחלטה להמשיך למרות הכל זיכתה את אנשי העיתון בהרבה הערכה ושבחים, אבל לפחות במקרה של מייק האקבי, מושל אריזונה לשעבר ואביה של דוברת הבית הלבן שרה האקבי סנדרס, היה משהו קצת מוזר בציוץ ההצדעה. הסנאטור הוותיק אמנם שיבח את אנשי הקפיטל גזט על עמידתם האיתנה, אבל בפוסט המקושר הוא לא הצליח לוותר על עקיצות על המקצוע כולו. "בעידן שבו העיתונות איבדה מיוקרתה בקרב הציבור בשל ההטיות, האגו-מאניה, ויחס מזלזל לבדיקת עובדות, עובדי הגזט בדיוק הזכירו לעולם איך נראית מקצוענות אמיתית ואומץ תחת אש".

מה שגרם לגולשים בטוויטר להרים גבה היתה התמונה של האקבי המחייך בפוזת "פוליטיקאי שמרן בחווה בכפר". אבל, לאנשיו של האקבי תמונה אחת לא הספיקה (או שהעניינים קצת התבלבלו להם), אז הם צירפו בדיוק את אותה תמונה פעמיים.

זה כבר היה מספיק כדי להפוך את כל העניין למם, ורבים הגיבו להאקבי עם הגרסאות שלהם, עם עוד ועוד ועוד תמונות, פילטרים, תמונות שלהם, וקצת עבודת פוטושופ.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ