מלניה טראמפ ושודדי התיבה האבודה: הרשת מגיבה לחליפה הלבנה

התלבושות של הגברת הראשונה במסע שלה באפריקה עלו לכותרות במדורי החדשות הואופנה, אבל כשהגולשים נכנסו לעובי הקורה ההשוואות הפכו למצחיקות במיוחד

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מלאניה טראמפ סיימה מסע פוטוגני במיוחד של חמישה ימים באפריקה ואת הכותרות עשו, כמובן, הבגדים והאביזרים של הגברת הראשונה. אחרי שעוררה סערה כשלבשה מעיל עליו נכתב "באמת שלא איכפת לי" בעיצומו של משבר כליאת ילדי המגרים, טראמפ שבה והפגינה חוסר רגישות כשחבשה כובע לבן, שידוע כסמל לקולוניאליזם המערבי באפריקה. אבל מעבר לרגישויות ולהיעלבויות, הייתה הצהרה אופנתית אחת שפשוט הוציאה את הגולשים משלוותם.

הגברת הראשונה הצטלמה על רקע הספינקס כשהיא לבושה בחליפה לבנה וחובשת גבעת פדורה0 לבנה, תלבושת שזרקה מיד כל מי שגדל בשנות ה-80' לסרט הפולחן "אינדיאנה ג'ונס ושודדי התיבה האבודה". בפרק זה של הסדרה נלחם הארכיאולוג ההרפתקן בקבוצת נאצים המתכננת לשדוד את התיבה האבודה מקבר פרעוני עתיק, כשהם מובלים על ידי ד"ר בלוק, שלבש שילוב דומה. 

אבל לא רק זכרונות מסרט ההרפתקאות המיתולוגי הציפו את הגולשים, גם השוואות למייקל ג'קסון, המרגל הלבן מ'מרגל נגד מרגל' (Spy VS Spy), הסרט "שגעון בחלל" ותהיה אחת - האם מלניה פשוט מנסה להתלבש כמו כל הדמויות ממשחק השולחן 'הרמז'? כך או כך, הגברת הראשונה כבר הספיקה לחזור לוושינגטון ולספק כותרת נוספת כשהצהירה "ביקשתי ממנו (טראמפ) להניח מדי פעם את הטלפון. אני לא תמיד מסכימה עם הציוצים שלו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ