"מפחיד להיות גבר? אני לא יכולה לפתוח את הדלת בפיג'מה": שיר התגובה לטראמפ

אישה צעירה, מגובה ביוקללי, הבהירה בשיר ויראלי מה זה אומר באמת להיות אישה והעמידה באור מגוחך את אמירתו של הנשיא על הפחד בלהיות גבר

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

"אלה זמנים מפחידים מאוד עבור גברים צעירים באמריקה", כך התייחס דונלד טראמפ להאשמות בגין תקיפה מינית נגד מי שכבר הספיק להתמנות לשופט עליון לכל החיים – ברט קבאנו. האמירה השנויה במחלוקת הביאה צעירה אמריקאית זועמת לאסוף את היוקללי שלה ולכתוב שיר מחאה שמעמיד באור די מגוחך את ההתבטאות של הנשיא. מאז פרסומו הגיע הסרטון לכ-11 מיליון צפיות.

"אני לא יכולה לנסוע בתחבורה ציבורית אחרי השעה שבע, לא יכולה לפתוח דלת בפיג'מה, לא יכולה לשתות עוד משקה אפילו אם אני רוצה, ולא יכולה להתלונן על האיש שאנס אותי לפני 35 שנה... אבל היי – אלה זמנים מאוד קשים להיות בהם גבר", היא שרה בציניות חיננית. שרשרת ה"אני לא יכולה" ממשיכה וממשיכה, ויוצרת אפקט מצטבר, שקשה להתעלם ממנו.

בסיום השיר הוויראלי הזה היא גם פונה לגברים ומטיחה בהם מנה של מציאות: "תמיד תהיה לכם את היד העליונה". גברים רבים שהגיבו לסרטון שפכו אור על "התקופה הקשה לגברים", בכך שהם מרגישים שמתנהל כעת ציד מכשפות נקמני נגד גברים ברחבי העולם אך אחרים הודו לה על החשיפה שעזרה להם להבין – גם אם לא לגמרי – שאלה זמנים מפחידים מאוד עבור נשים ברחבי העולם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ