פגישה עם עוגי-פלצת: הטעות הוויראלית של שגרירות ארה"ב באוסטרליה

מייל עם הכותרת "פגישה" הכיל תמונה שונה לגמרי, שהובילה להתנצלות רשמית ונסיקה בדף האינסטגרם אליו היא שייכת. הלקח: לא לשוטט בין תכנים ויראליים במהלך העבודה

הארץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הארץ

שגרירות ארה"ב בקאנברה, אוסטרליה, הוציאה הודעת התנצלות רשמית אחרי שמייל שנשלח מטעמה הכיל תוכן אחר לגמרי משהתכוונו. במייל שנשלח מהשגרירות, תחת הכותרת "פגישה", נשלחה תמונה של חתול הלבוש בפיג'מת עוגי פלצת. התמונה צולמה על ידי ג'ניפר סטיוארט בת ה-32, כחלק מדפי האינסטגרם והפייסבוק שהיא מתחזקת עבור חתוליה בשם " My Furry Babies". 

התמונה שנשלחה בטעותצילום: my_furry_babies

בעוד שמספר הנמענים שקיבלו את המייל עדיין לא ברור, סטיוארט עצמה דווקא שמחה מאוד מהשיתוף בטעות שהוביל לנסיקה בלייקים והצפיות בסרטוני החתולים שלה.

השגרירות הגדירה את המייל כ"טעות אימונים", אך סטיוארט מצאה, לדבריה, את ההסבר ההגיוני היחיד. "מישהו הביט בתמונות חמודות ברשת במקום לעבוד", סיפרה לאינדיפנדט הבריטי, "הוא בטח רצה לשלוח את המייל הזה למישהו אחר והתבלבל".

גם אם יש תמונות מביכות יותר לשיתוף בטעות, ניתן להניח שצוות הדיפלומטים האמריקאי לא היה שמח במיוחד מהמייל שכבר הפך ויראלי ברחבי העולם. מי שהצטרף לאווירת האכזבה היו האנשים שקיבלו אתה מייל ודווקא ציפו לפגישה שונה במיוחד, עם חתול בפיג'מת עוגי פלצת.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ