כש'a-ha' פגשו את קנדריק לאמר ויצרו להיט מפחיד במיוחד

מה קורה כשלוקחים שני שירים ומלחימים אותם יחדיו? לרוב קקופוניה מוחלטת שמסתיימת בזר זועם. הפעם זה הוביל ללהיט וויראלי שמאיים לכבוש את הרחבות. זהירות: סכנת התמכרות לפניכם

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

הטמפרטורות המשתנות של אירופה בעיצומה של המאה ה-15 שינו את תסיסת היין שהתיישן לו בחביות עץ, וכשבעלי היקבים גמרו אומר להשמיד את היבול ההרוס הם טעמו אותו – וכך נולדה השמפניה. הטעות ההיסטורית המשמחת הזו הפכה לאבן דרך בכל הנוגע לטעויות אסוניות שעשויות להתברר גאוניות. אל המשוואה הזו כיוון נוח צ'רליק, ששיתף את יצירתו בטוויטר וגרף מעל לתשע מיליון צפיות ושובל של מגיבים נלהבים ומבולבלים.

צ'רליק ערך מיקס של שני להיטי ענק - 'Take On Me' של להקת a-ha ו- ''Backseat Freestyle של קנדריק לאמר והלחים אותם יחד. התוצאה ההרמונית לחלוטין הפתיעה אותו, והוא שיתף אותה עם עוקביו תחת הכותרת "טעות היסטורית או גאונות?". על פי התגובות מדובר בלהיט הבא במסיבות הקצב השונות בכיתות ו'-ט', כשגרסאות מועתקות של המיקס כבר יצאו בהמוניהם וחורכים את הפידים ברחבי העולם. ולפתע הקללות בשיר של לאמר הופכות לנעימות, מלטפות ובעיקר מלאות בקסם המביך של שנות השמונים. אז האם הלהיט הבא הוא מקרה חמור של זינוק לאתמול? לא לשכוח איפה שמעתם את זה קודם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ