מי עושה "catwalk" יותר טוב, הדוגמנית או החתול? אין באמת תחרות

חתול בטוח בעצמו עלה על המסלול בתצוגת אופנה באיסטנבול, ולא ירד ממנה עד שהלך בנון שלנטיות, הוסיף פאוזה דרמטית כדי ללקק את עצמו, וגנב לגמרי את הפוקוס

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

אדישותם המופגנת של החתולים בשילוב עם הסטייל הטבעי שבו הם יכולים לצלוח מעברים צרים במיוחד, הולידו את הכינוי המושלם למסלול בו צועדות או צועדים מיטב הדוגמנים או הדוגמניות,  ה-"catwalk". הליכת החתול הפכה לסמל של הדוגמן המישיר מבט ומתעלם משלל רעשי הרקע, ולמייצג הנאמן ביותר של הלחץ על הצועדת להיראות חיננית ומלכותית. וכך, ממש כמו החתול, כשהנפילה מגיעה היא חושפת לרגע את הגיחוך שבפסאדה החתולית.

בסופ"ש האחרון, במהלך תצוגת אופנה איסטנבול, חדר חתול אמיתי אל המסלול, והראה לדוגמניות איך עושה את המאסטר. הוא ליקק את עצמו, נשכב, הלך לאורך המסלול, ובעיקר עשה את מה שחתולים יודעים לעשות הכי טוב בעולם - לגנוב את ההצגה, בכל אירוע, גם אם לא באמת מתרחש אירוע. 

והדוגמניות? הן המשיכו ללכת מימינו, משמאלו ומעליו, מנסות בכל מאודן לא להסיט את תשומת ליבן מהליכת החתול שלהן עצמן. אז מי ניצח בקרב הזה, שהתחולל או בראשו של החתול או בעיניהם של צופי הסרטון?

כמעט 200 אלף צפיות של אנשים שלא ממש מתעניינים באופנה הבהירו שהחתול ניצח, בישיבה. והיופי הוא שהוא יודע את זה, הוא לא מתעניין בזה, ולמרות שדווקא שימח את החתול שכל כך הרבה אנשים הגיעו לראות אותו הולך בכלל לא בטוח שהוא יחזור לשם שוב. כיאה למלך הבלתי מעורער של ה"catwalk".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ