זה חתול? זה עורב? זה חתול? התמונה החדשה שמשגעת את האינטרנט

תמונת חתול (או עורב) פשוטה הפכה לסלע המחלוקת החדש של המקום שסוגד למחלוקות, וכמובן לחתולים (או עורבים)

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

הרשת, עולם מלא בידע ופולמוסים רבי משמעות, זוהרת ברגעים ספציפיים – תמונות שלא ניתן לקבוע בוודאות את טיבן האמיתי. תחילה היתה זו השמלה הכחולה/שחורה שהביאה גולשים לכדי אובדן אמון במציאות, אחרי זה הגיע תורו של הקטע הקולי שביקש לזהות לורל או יאני וכעת זהו החתול הכי עורבני בעולם. בניגוד לעבר, כאן לא מדובר על תמונה שמשתמעת לשתי פנים אלא לפלא ויזואלי שמשמיט לסתות ברחבי העולם. כמה לסתות? כמעט 100 אלף לייקים ו-33 אלף ציוצים מחדש בקצת פחות מיומיים. או בקיצור "ויראלי".

התמונה הפשוטה מציגה חתול, החיה הכי לא פשוטה בעולם, מסובב את ראשו בצורה כל כך מיוחדת עד שהוא פשוט נראה, ובכן, כמו עורב. כרגיל בפוסטים מסוג זה, התגובות היו לא פחות משובחות מהתמונה המקורית.

גיפים של תדהמה הופיעו לכל אורך טור התגובות, כשלצדן "הוכחות" שאנשים שונים הציגו בדבר היותו של החתול עורב. יש מי שהגדיל לעשות והזין את התמונה במערכת הלומדת הגדולה בעולם ' Google reverse image search', כשגם מנוע החיפוש העוצמתי ראה בעל כנף מוצג בתמונה.

הגדולה האמיתית של התמונה הזו היא גם כשמבינים שמדובר בחתול, וממלמלים את המנטרה "זה לא עורב, זה לא עורב, רגע – זה לא עורב?", לוקחות להן עוד כמה שניות עד שמבינים את האשליה במלואה. או במילים אחרות – מי שרצה עוד הוכחה למגבלות של המוח האנושי, קיבל אותה. ואיזה ייצור מתאים יותר מלהוכיח זאת מאשר חתול? או עורב כמובן.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ