האוהבים הצעירים שיגרמו לכם להודות על כך שאתם זקנים

זוג שחזר מבילוי לילי תפס תנומה ברכבת וסיפק תמונה מושלמת של אהבה צעירה, אך מבט מדוקדק יותר חושף פגמים באשליית הנעורים

איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם

כולם רוצים "אהבה צעירה" שתחזיר אותם לימיהם הפוחזים, ובדרך מאדירים את "האוהבים הצעירים" שמנצלים כל רגע בחיים. זאת כמובן בניגוד לנשואים העלובים שמתעוררים, רבוצי ספה והלומי שינה, לסלון ריק מאדם או לקול בכי הילדים. אך פעם בכמה זמן האשליה אודות חוכמת הצעירים ותשוקתם לחיים מתפוגגת, באמצעות עדות חותכת לעליבות הצעירה של החיים. לעיתים אלו עדויות על מצוקה כלכלית של ימי הלימודים (מים חמים ופלפל שחור זה מרק) שגורמים לזקנים להודות על שנותיהם שחלפו, ולפעמים מדובר בסצינה אינטנסיבית מדי בשעה שמתאימה לשינה (החל משבע בערב למען הסר ספק).

רגע כזה הגיע השבוע עת המשתמש chardonnay Greyjoy צייץ בטוויטר סרטון של שני אוהבים צעירים, ברכבת התחתית של ניו יורק. אלא שמבט מעמיק יותר בעזרת זום פשוט חושף את הכיעור מאחורי היופי, כשהבחור הרדום שופך באיטיות ושיטתיות את הבירה שלו על מעילה של אהובתו הרדומה גם כן.

הסרטון צולם בארבע וחצי לפנות בוקר על גבי רכבת ה-M, והאיש שהעלה את הסרטון וגרף שישה מיליון צפיות בפחות מיומיים היה מספיק הוגן כדי להודות שלא הוא האיש שצילם את הסרטון. "לחבר שלי אין טוויטר, אז אני נדחפתי והעליתי את הסרטון", הוא שיתף.

התגובות די שמחו לאידו של הזוג הצעיר, כשלצד שיתוף סרטונים מטרידים במיוחד של פגועי אלכוהול נוספים, רוב המגיבים פשוט הודו לאל שימי היציאות הבזויות שלהם הסתיימו. גם אם מדובר בסרטון שכולו ניצחון לבורגנות המבוגרת, הרי שזהו ניצחון רגעי מאוד. השניים יקיצו משנתם כדי לגלות שהפכו לכוכבי רשת וימשיכו במסע הכיופים שלהם, אבל את המגיבים הנרגנים אף אחד כבר לא יציל מהספה, והשינה, והתהייה "מה השעה עכשיו בכלל?".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ