"אני מצביע ב-2016 לעומת אני מצביע ב-2018": המם הדמוקרטי שכבש את בחירות האמצע

המצביעים הליברליים הזועמים תיעלו את שנאתם לטראמפ למם, שמשווה בין הנינוחות של אז לתחושת החירום של היום. התוצאה מצחיקה אבל יש מי שטוען שהטוויטר מצייץ אבל השיירה הנשיאותית עוברת

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

החלומות הדמוקרטיים על "גל כחול" שישטוף את הקונגרס ויעמוד כחומה (עליה המקסיקנים לא יצטרכו לשלם) מול טראמפ התגשמו בחלקם, אך התחושות העוצמתיות שהמחנה הליברלי חש כלפי הנשיא מולידות גם פניני-רשת נהדרות. אחת כזו הופיעה ביום הבחירות, והתפשטה כאש בשדה קוצים כדי להפוך למם המנצח של בחירות האמצע. תחת הכותרת "אני מצביע ב-2016 לעומת אני מצביע ב-2018", העלו מצביעים דמוקרטיים זועמים תמונות שלהם/סלבריטאי/חיה/לא משנה מה מצביעים בנינוחות של בטוחים בניצחונם לפני שנתיים, אל מול תמונה שלהם/סלבריטאי/חיה/לא משנה מה חדורי נקמה ושוחרי טרף.

התוצאה היא מצחיקה ומרירה, כשמצד אחד השילובים יוצרים פער קומי שמיד הפך את המם לוויראלי, אך מצד שני אותו פער מסמן את השנתיים הכואבות שהליברלים עברו תחת ממשלו של טראמפ. מי שדילג אל הקלפי ב-2016 עשה זאת בהליכה רגוזה כעת, מי שחייך אז בוכה כעת, ומי שהיה מלא תקווה לקראת בחירתה האפשרית של האישה הראשונה לנשיאות, מלא כעת בייאוש ורצון למנוע מאמריקה להפוך לגדולה שוב לפי חזונו של טראמפ. וכך הדמוקרטים שוב מרגישים חזקים בטוויטר, אך מתקשים לתרגם זאת לניצחון מלא בקלפיות.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ