בקריז ל'משחקי הכס'? המחווה המהפנטת הזאת בשבילכם

חצי שנה לפני שהעונה האחרונה בהחלט של סדרת הלהיט של HBO עולה למרקע, שתי תזמורות התאחדו כדי לייצר מופע מחצית דרקוני במיוחד

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

האמריקאים אולי אוהבים ענפי ספורט מוזרים, משתמשים במידות משונות ומחזיקים בחיבה מביכה למדי לתחרויות אכילה מהירה, אבל אם יש דבר שהם מצטיינים בו הרי זה הופעות מחצית מחשמלות. הופעה כזו התרחשה בסוף השבוע, בזמן מחצית משחק פוטבול המכללות בין האוניברסיטאות מישיגן ופן סטייט, כששתי הלהקות ערכו מופע הוקרה לסדרת הלהיט 'משחקי הכס'. 

במשך קצת יותר משמונה דקות התזמורות ניגנו את כל להיטי הסדרה, כולל שיר הנושא, "רוחות החורף ו"גשמי קאסטמיר", וערכו כוריאוגרפיית-צורות שלא הייתה מביישת את אל"מ דוד רוקני מפקד טקס המשואות של יום העצמאות. צורת דרקון, סמלי הבתים השונים וסמל הסדרה – כולם הורכבו ופורקו על ידי עשרות חברי שתי התזמורות שחברו להם יחדיו.

מעריצי 'משחקי הכס' בוודאי יקבלו צמרמורת למשמע נעימת הפתיחה שהפכה לכל כך מזוהה עם טירוף ההערצה סביב הסדרה, ואולי יהרהרו בינם לבין עצמם אודות חיי החברה של הנגנים שמבצעים את מופע המחצית המדהים הזה. הסדרה עצמה, אגב, תחזור לעונתה האחרונה בהחלט ב-21 באפריל לפי העדכונים האחרונים. כך שבחצי השנה הקרובה ייאלצו המעריצים להסתפק במחוות, רמיזות, קריצות והידיעה שחאליסי תמות בסוף הסדרה. סתם, תירגעו. אין לנו באמת מושג.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ