הוא כמעט נהרג עקב רשלנות מדריך, אבל לפחות הסרטון הפך ללהיט ויראלי

כריס גורסקי רצה להתנסות בגלישת אוויר בטיול לשווייץ; המדריך שכח לקשור את רתמת הבטיחות, והחוויה קיבלה תפנית דרמטית שהסתיימה בבית חולים וב-900 אלף צפיות ביממה

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

שתי דקות ו-14 שניות של בעתה עברו על כריס גורסקי כשגילה שהמדריך לגלישת אוויר שכח לקשור אותו ברתמת בטיחות. בסרטון משמיט לסתות, שזכה ל-900 אלף צפיות בפחות מיממה, נראה גורסקי כשהוא נאבק להיאחז בכל דבר אפשרי – מוט המתכת, רגלי וידיי המדריך, ואפילו ברצועות ובחולצה שלו.

השניים גילו את התקלה שניות ספורות אחרי ההמראה. מאותו שלב, ניתן לראות בסרטון כיצד המדריך מנסה למצוא דרך מהירה להנחתת הגלשן. גורסקי, יוטיובר וצלם חובב, אמנם סיים את האירוע בחתיכה אחת, אך הסוף הטוב של הסיפור לא ממש מושלם.

שניות לפני הנחיתה וכמה מטרים מעל האדמה איבד גורסקי את אחיזתו. הוא קרע את השריר הדו-ראשי בכתפו השמאלית, שבר את מפרק ידו הימני, ונזקק לניתוח. "אני זוכר שהסתכלתי למטה וחשבתי 'זהו זה'", סיפר כוכב הרשת הפתאומי לדיילי מייל. "נתליתי בכל הכוח. הטייס תפס לי את היד, אבל ממש כמו בסרטים החלקתי בהילוך איטי והאחיזה השתחררה. ניסיתי להיאחז בדברים אחרים אבל לא ממש הצלחתי".

למרות האשם הברור בדאיית הבלהות הזו, גורסקי דווקא משבח את המדריך. "הוא אמנם עשה טעות לפני הטיסה, אבל הוא עשה הכל במהירות ובמקצועיות בניסיון להנחית אותנו בבטחה. במשך כל הטיסה הוא השתמש רק ביד אחת, מאחר שביד השנייה הוא ניסה לאחוז בי".

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ