גנב חבילות הישמר! ייתכן שמהנדס משועמם תכנן לך מלכודת נקמנית במיוחד

מארק רובר לא היה מוכן להשלים עם חבילה שנגנבה מהמרפסת שלו, ויצא למסע נקמה של חצי שנה. התוצאה - שישה מיליון וחצי צפיות ביממה

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

הנסיקה בפופולריות של שירותי משלוח מהירים הולידה כמובן יותר משלוחים, והם – כבמטה קסם – הולידו זן חדש של גנבי מרפסות. אלו חולפים ליד בתים בשעות היום, מאתרים חבילות הממתינות לבעליהן ופשוט מרימים אותם מהמרפסת וממשיכים לדרכם. מארק רובר, מהנדס ואישיות יוטיוב פופולרית, לא היה מוכן לעבור לסדר היום אחרי שחבילה שציפה לה נגנבה מפתח ביתו. כיאה למהנדס הוא "הינדס לזה את הצורה", ואחרי קצת יותר מחצי שנה של עבודה הוא השיג את הנקמה המתוקה.

רובור, עם קצת עזרה מחבר מהנדס נוסף, יצר חבילה מבחוץ ומלכודת לגנב מבפנים. הוא הרכיב מערכת המורכבת מארבעה טלפונים סלולריים – כל אחד מקליט את הגנב מזווית שונה; מתקן לפיזור נצנצים יקרים ודביקים במיוחד, שמופעל ברגע שהקופסה החיצונית נפתחת; ולסיום מפזר נפיחות מלאכותי שישכנע את הגנבים לזרוק את החבילה ולברוח.

את החבילה הוא עטף כדי שתיראה כמו רמקול חכם, והדביק עליה תעודת משלוח המיועדת ל"קווין מקאליסטר" (דמותו של מקולי קאלקין ב"שכחו אותי בבית"), אותו כינה רובר "גיבור ילדותי".

המהנדס הנקמן הניח אז את החבילה מחוץ לביתו, והמתין. מכאן מתנהל רצף צילומים מספקים במיוחד, בוודאי אם אתם נמנים עם האנשים שנגנב מהם דבר מה מתישהו. רובר גם השאיל את המתקן לחברים נוספים, ושרשרת הגנבים רק התחלפה אך התוצאה נשארה זהה – נקמה. המסקנה: לא לגנוב דברים ממרפסות של זרים או לא להתעסק עם מהנדס מוכשר עם יותר מדי זמן פנוי באמתחתו. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ