לכבות את המוח ולהתהפנט: איך יוצרים חותכני עוגיות בצורות שונות?

בין שלל הסרטונים המתוחכמים מחד וסרטוני הפייל מאידך, יש מקום של כבוד לסרטונים שכל כולם הוקרה לצד הכי פרימיטיבי של המוח - הבוהה

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

עוגיה בצורת בובה, עץ או אננס, האם תהיתם איך היא נוצרת? אם אתם נמנים על אחת הקהילות הבאות: הורים, חובבי אפייה שחולמים בסתר על מפגש אישי עם קרין גורן או גננות – אז הסוד בוודאי גלוי לכם.

הכל תלוי בתבנית. אותו רינג (אם האינגליש מציקה לכם, אפשר ללכת על חותכן או קורצן) מתכתי המוכר מעוגות רבות, מעוצב בצורה מיוחדת שגורמת לילדים לקפוץ מאושר כשהם רואים את העוגיה (כאילו שתגובת המוח הקולט את הסוכר לא מספיקה).

אבל איך עושים את הרינגים המעוצבים הללו?

חשבון הטוויטר "Tool Of The Day" התגייס כדי לענות על השאלה הזו. בסרטון שגרף כבר כמעט שלוש מיליון וחצי צפיות, נראית מכונה בלתי מתוחכמת בעליל פשוט דוחקת את העיגול המתכתי לפי תבנית קבועה, זה כל כך מכאני שזה מהפנט. אם כי מגיבים רבים התייחסו לסרטון כפרידה מהטכנולוגיה הזו מאחר ובמקומות רבים פשוט עברו להדפיס אותם במדפסות תלת ממד. 

מעבר לסרטון הרפטטיבי התורן, העמוד "Tool Of The Day" מציע בכל יום הצצה אל הכלים שמאחורי החיים היומיומיים שלנו. אם אתם אוהבים מסורים מהמאה ה-18, אם תמיד רציתם לדעת איך מונה גייגר עובד אבל אין לכם באמת חברים כדי לשאול, או אם סתם בא לכם לנקות את הראש מול סרטון שכל כולו סגידה למכונה אז מזל טוב – מצאתם את להיט הטוויטר החדש שלכם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ