"סנופ" ננטש מול המצלמות בערב חג המולד, ומצא בית בעזרת סנופ דוג האמיתי

סרטון של גור כלבים שננטש עורר חמלה אצל צופים רבים וגם אצל צופה אחד שהציע לאמץ אותו - הראפר סנופ דוג

איה חיות
איה חיות
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איה חיות
איה חיות

כמה ימים לפני חג המולד גור כלבים מסוג בול טרייר ננטש ברחוב באנגליה. סרטון שובר לב שלו שוחרר לרשתות על ידי בחורה בשם רייצ'ל בטלר, עובדת בצער בעלי החיים של האיזור בו ננטש הכלב. בסרטון ניתן לראות איש, שזהותו לא ידועה, משאיר מאחור את הגור ברחוב יחד עם מיטתו. הכלב מנסה לקפוץ חזרה לאוטו, חג סביבו ומנסה לשוב אל בעליו, אך ללא הצלחה. האיש ברכב מסרב לפתוח לו את דלתות האוטו, ונוסע משם כשהכלב נותר לבדו.

הארגון שהציל אותו החליטו לקרוא לגור הנטוש "סנופ" על שם הראפר סנופ דוג. עד מהרה הגיע הסרטון אל סנופ דוג ושבה את ליבו. הראפר סיפר בראיון לעיתון הבריטי הדיילי מייל שאם רק יגידו שיש צורך הוא מוכן לאמץ אותו. "זה שובר לב, תמיד יש מקום אצלי בבית לכלב נוסף. אם הוא צריך בית יש לו אחד אצלנו", סיפר הראפר, "אבל אני מניח שלא תהיה לו בעיה למצוא לו בית אוהב בהתחשב בכל החשיפה שקיבל הצילום של הכלבלב".

הראפר לא טעה ואכן הכלב סנופ קיבל הצעות רבות לאימוץ. בטלר, שצילמה את הסרטון סיפרה שהוא כרגע מצא מקום להיות בו ושהוא שמח שם וזוכה לתשומת לב רבה "הוא כלב מקסים וידידותי", אמרה, "רבים מתאהבים בו. כרגע הוא לא מחפש להחליף בית אבל אנחנו נמשיך לחקור את מקרה הנטישה הזה", מסבירה בטלר. "בכל מקרה רבים הציעו לאמץ אותו אז אל דאגה הוא לא יצטרך לחכות זמן רב לבית במידה ויזדקק שוב לאחד כזה."

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ