לוגו הארץ
הארץ

סרטון ויראלי חדש מנסה לעזור לגברים להשתחרר ולהפסיק להיות כל כך קפוצי תחת. טיירן מוברי, שעוסק בקואצ'ינג בתחום המין ומכנה את עצמו "The Hairy Healer" (המרפא השעיר), שטח את תורתו בסרטון פייסבוק לייב שצילם לפני שבוע: כל גבר צריך להיחדר.

זה לא משנה אם אתם סטרייטים או הומואים אקטיבים - סקס אנאלי שבו אתם תהיו בצד המקבל יעשה לכם רק טוב.

מתוך: imgflip.com

בסרטון שאורכו כמעט 20 דקות יושב מוברי, שנראה כמו ויקינג מודרני חשוף חזה ומעז לגעת בנושא שעדיין נתפס כטאבו ברובה הגדול של האוכלוסיה, בעיקר הגברית. מוברי מציין שאחת הסיבות היא הקישור של הפרקטיקה המינית הזו להומואים, ואחרי הקדמה מעט אפולוגטית הוא מציין שרוב הגברים (וגם הוא פעם) מפחדים שגם הם בעצם פחות סטרייטים ממה שחשבו. 

זו כשלעצמה אחת הסיבות שהוא מונה בעד ההתנסות. לדבריו, זו דרך נהדרת להבין שהשד לא כל כך נורא, ורוב הסיכויים הם שאחרי החוויה שתצאו דווקא מחוזקים ובטוחים יותר בזהות המינית שלכם, ולא להיפך. "זה יפה לראות שאתה יכול לקבל את זה ונשארת אתה".

אבל הסיבה הראשונה במעלה היא שזה  יהפוך אתכם למאהבים טובים יותר. "אנחנו חודרים. זה מה שאנחנו עושים כגברים. זה מה שהאנרגיה הגברית עושה. כולנו עושים סקס, לא משנה אם אנחנו שוכבים עם גבר או אשה. עד שלא תדעו מה זה להיחדר, לא תדעו איך לחדור למישהו אחר", הוא קובע. "זה מה שעוזר להפוך אותך למאהב טוב יותר, בגלל שכשאתה יכול להיות מודע לרגישות הדרושה לפני שאתה חודר, אתה תאט, אתה תוודא שיש הסכמה, שכל מי שמעורב נמצא במקום רגוע, פתוח ונוח". 

חוץ מזה, זה ממש כיף, הוא מדגיש. את שאר הסיבות תוכלו לראות בסרטון המלא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ