רץ על הליכון, נועץ חרב באוויר – כך נראה נינג'ה בחדר כושר

סרטון קצר של בחור ששילב חרב סמוראים באימון הנמרץ שלו בחדר כושר צבר מיליוני צפיות של גולשים שתהו מה הוא מתכנן בדיוק

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

האימונים המיוזעים בחדר הכושר עלולים להפוך בקלות לנעים בשטח האפור של הטרדה מינית שאינה במקום העבודה – עם היאנחויות וזעקות שבר של דוחקי משקולות שמטרידים את מנוחתם של המתאמנים. הנאנחים (יש גם "נאנקים", "גונחים" ו"מאדימי פנים") נחשבים לזן המעיק ביותר של החד"כ, אך האינטרנט הטוב מגיע גם לעזרתם ומציג סוג חדש ומטריד במיוחד של מתאמנים – לוחמי נינג'ה.

משתמש טוויטר שצילם בהיחבא מתאמן תמוה, גרף כ-18 מיליון צפיות בתוך פחות משבוע. בסרטון נראה המתאמן האלמוני רץ ומתאמן על מכשירים אחרים תוך כדי שהוא אוחז בחרב. בין ריצה לפידול, הוא מניף את החרב, תוקע אותה באוויר שמולו ומנופף בה כאילו הוא נעוץ עמוק בשלב ההתבגרות של הערצה עיוורת לנינג'ות (אין הרבה בנים שלא החזיקו בחיבה מוזרה לנונצ'קות בשלב כזה או אחר של מוזרותם).

המשתמש Guy תהה "למה הוא מתאמן?", והמגיבים פצחו בשרשור תגובות והשערות שמטרתו היא ניסיון כנה להבנת נפשו של הנינג'ה האמריקאי החדש. יש שפחדו מה"הפסיכופט עם החרב", היו שהניחו שבקרוב ישמעו עליו מהצד הרע של החדשות, והיה גם מי שהביע את רצונו להתנסות בסוג האימון המוזר אך המעניין הזה. הסרטון בעיקר העלה את המודעות ברשת לתרבות של גברים, שמסרבים להניח את כוכבי הנינג'ה שלהם בצד ולהתמודד עם אפרוריותם של החיים השקטים בחדר הכושר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ