שני סרטונים שמוכיחים שלפעמים עדיפים חלומות במגירה

אדם ניסה לחצות כביש בסין והפך ללהיט ויראלי, וזה עוד כלום לעומת המלגזה שהפכה מחסן לאתר אסונות. הנטייה האנושית למעברים לא מותאמים נידונה לכשלון, אבל היא תמיד מצחיקה

איתן לשם - צרובה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה

"עדיף כישלון מפואר מחלומות במגירה" שר דודו טסה והעניק מילים לכל אותם חולמים שמפחדים לנסות. זה לא היה המקרה של אדם בסין, שנלכד במצלמות כשהוא מנסה לחצות רחוב במקום שהוא, בהיעדר הגדרה אחרת - פשוט בלתי ניתן לחצייה. כשהוא עומד מול החומה הארעית שמפרידה בין נתיבי הכביש, הוא מנסה לדלג, לזנק, לקפץ ולהידחק בטרם מגיע אותו כישלון מפואר וידוע מראש.

החומה התרסקה ונותרה מאחור כגלעד לניסיונו המביך לחצות את הכביש, אלא שאז מתחלף היום בלילה ומגיע תורו של חוצה אחר להתמודד מול המחסום. גם החצייה שלו מסתיימת באותה צורה, אלא שהוא אפילו לא ניסה להותיר אותה בשלמותה והלך על הכישלון בעיניים פקוחות. 

הצפייה המשועשעת בניסיונות החצייה הכושלים, זורקת מיד לאחד הסרטונים הוויראליים של השנה האחרונה, בו נראה נהג מלגזה מבייש את המקצוע שלו. בתוך דקה הוא הופך מחסן מסודר לעיי חורבות, אחרי שניסה לעבור – שוב אותו ניסיון אנושי לחצות היכן שאי אפשר – במעבר צר מדי. שני הסרטונים מוכיחים שלפעמים עדיפים חלומות במגירה מאשר כישלונות מפוארים. 

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ