הילד מצא את מכונת הגילוח, האחות זרמה; זה נגמר עם אמא בהיסטריה

במחווה בלתי מודעת ל"ג'קאס", גילח ילד את שיערו ואת רעמות אחיו בצורה ספורדית מאוד. סטורי קטסטרופלי אחד הציג את טרגדיית השיער מתחילתה ועד סופה הקירח

איתן לשם - צרובה
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
איתן לשם - צרובה
איתן לשם

שיער הוא דבר רגיש, יודע כל מי שאין לו. שיער הוא הוא גם סמל ליופי ובריאות, יודע כל מי שיש לו. ולפעמים שיער הוא גם אמונה תפלה, יודע כל מי שמחכה ל"חלאקה" כדי לספר את ילדו כשהגיע לגיל שלוש. בהתחשב באובססיית השיער של המין האנושי, אין להתפלא שסרטון שמערב קטסטרופת שיער עם ילדים תמימים וקורטוב אמא שמאבדת את דעתה מול המצלמה, הפך לוויראלי ובדרך הותיר מאות אלפים מוטלים מצחוק בצידי הדרך.

אמא שעובדת כאחות בבית חולים, חזרה ממשמרת הלילה שלה כדי לגלות מראה מזעזע עבור כל איש, ועל אחת כמה וכמה כל אישה. בנה הבכור הצליח להניח את ידיו על מכונת גילוח של האבא, ויצא למסע שכולו הומאז' ל"ג'קאס". הוא שכנע את אחיו ואחותו הקטנים לעשות תספורת, ועשה בקרקפתם שמות, אך לא שכח לספר גם את עצמו במעין מחווה לספר עיוור ובלתי מוכשר בעליל. התוצאה היא שני ילדים קטנים, נטולי שיער במקומות הנכונים ומגולחים במקומות הכי לא נכונים שניתן להעלות על הדעת.

הסטורי של האמא עובר דרך כל שלבי האבל, כשהוא מתחיל בהלם שכל כולו הכחשה, עובר לבכי על מר גורלם החברתי של הילדים הקירחים, ממשיך בניסיון לא להתפרק מול הילדים כדי שלא יבינו איזה טעות עשו ונגמר בצחוק כשהבת שואלת "אם אפשר לשים לי שיער חדש?". מכאן האמא ובעלה עושים את מה שנותר עבור זוג הורים מובסים – מספרים את שיער הילדים במלואו, כדי שלפחות לא ייראו כמו תרנגול מרוט נוצות. ומעלים את האפיזודה לאינסטגרם כמובן.

הילדים ה(כמעט) מושלמים שלה, בשילוב עם ההיסטריה רבתי של האם והמבטים התמימים של הספר והמסופרת הקטנטנים, הפכו את הסרטון ללהיט ברשת – כשרק בטוויטר הוא סופר קרוב למיליון צפיות בתוך יממה בלבד. השיער יגדל מחדש, והילדים כנראה לא ישובו להסתקרן ממכונת התספורת שעשתה בהם שפטים, אך ברגעי משבר כאלה של חלומות שיער מנופצים יש לזכור את המשפט מעניק הפרופורציה על הנושא – אם שיער היה דבר חכם, הוא כנראה לו היה גדל במקומות שהשמש אינה זורחת בהם.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ