"מרוץ כיסאות המשרד" המסורתי התקיים ביפן. ונראה שכולם הפסידו - ויראלי - הארץ

"מרוץ כיסאות המשרד" המסורתי התקיים ביפן. ונראה שכולם הפסידו

לא פחות מ-55 צוותים שונים השתתפו במרוץ שחוגג עשור להיווסדו. למרות הגיחוך ולאור טרנדים הזויים אחרים שהחלו ביפן ונדדו הלאה, האם בקרוב נראה מרוצים דומים אצלנו?

שתפו כתבה במיילשליחת הכתבה באימייל
קפטן אינטרנט

"יפנים עושים דברים מוזרים" זה ז'אנר חדשותי מזן ה"כלבים כל כך חמודים שבא למות", שניהם חביבים אבל בסופו של דבר אתה מרגיש שכבר ראית את זה קודם. כי כמו כל דבר בחיים, גם ההתנהגות הביזארית ביותר הופכת לרגילה אחרי שנחשפים לה שוב ושוב. והנה, הגיעה העת לעוד ביזאריה תוצרת יפן להגיע אלינו, והפעם מדובר במרוץ כיסאות המשרד המסורתי.

המרוץ מתקיים זו השנה העשירית, ולא פחות מ-55 צוותים נרשמו לתחרות. כל צוות מייצג חברה, ומורכב משלושה אנשי צוות שניסו להשלים כמה שיותר הקפות של מסלול באורך כ-200 מטר במשך שעתיים. מרויטרס נמסר כי הטכניקה הנפוצה ביותר היתה "דחיפת רגליים אחורית", כי טוב לדעת מהי הדרך המהירה ביותר להתחמק מהבוס שלך.

המסורת השנתית, שנוסדה ברוח מרוצי הפורמולה 1 בשילוב עם תרבות משרדית סיזיפית, עתידה להתפתח השנה כשלא פחות מעשרה מרוצים נוספים צפויים ברחבי המדינה בחודש הקרוב.

אפשר בוודאי לצחוק על היפנים (הלוא בשביל זה באנו), או לפטור את הנושא כעוד גחמה של עם משוגע. אבל כדאי לזכור שכשהיפנים החלו להתחתן עם חפיצים, להפסיק להביא ילדים, להתמכר למסכים ולטבוע בבדידות – אמרנו דברים דומים. וכיום, מדינות רבות אחרות סובלות מבעיות דומות. האם מרוץ כסאות משרדיים הוא עתיד הספורט? האם כולנו כבר לא עמוק בתוכו? ואם כן, לא עדיף להצטייד בכיסא המהיר יותר? או באיטי יותר? או בכרטיס טיסה ליפן? 

תגובות

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ