כמה מוגזם "אתגר הבקבוק"? הביצוע של מייקל לואיס הוסר מאינסטגרם

אחרי שראש הממשלה לשעבר אהוד ברק החליט שהדרך חזרה לפוליטיקה עוברת בממים מטופשים, האתגר המשיך בהדרדרות מרהיבה; מיאיר לפיד ועד מייקל לואיס בעירום

קפטן אינטרנט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
מתוך הסרטון של מייקל לואיס
קפטן אינטרנט

מרגע שמשהו הופך ויראלי, השעון מתחיל לתקתק לקראת הבלתי נמנע: הרגע בו הוא יקפוץ את הכריש (או במילים אחרות יעבור את השיא שלו). היום זה קרה לאתגר הבקבוק (ה-BottleCapChallenge), שמשעשע את הרשת כבר כשבוע. הבוקר התחיל עם אהוד ברק שהצטרף לאתגר פתיחת הבקבוק, בסרטון שלא ממש שמר על חוקי הז'אנר, וכבר התחיל להוציא מהעניין את הכיף אבל היה מספיק מוצלח כדי לשעשע את הרשת לכמה שעות. 

ובכן, בבוקר כבר כתבנו שאין הרבה דברים פחות נעימים למראה מפוליטיקאים שמנסים להפגין "מגניבות" ברשת. אבל שכחנו שיש משהו פחות נעים מהפוליטיקאי הראשון שמנסה להיות מגניב ברשת: הפוליטיקאי השני שמגיע אחריו.

ברק ניסה לאתגר את נתניהו, אבל התשובה הגיעה דווקא מיאיר לפיד, שהצליח לדחוף את הקריפיות צעד או שניים קדימה. 

למרבה הצער, זה לא נגמר שם, וגם חוק 34 של הרשת הרים את ראשו והשתלט על האתגר (למי שלא מכיר את הנוסח הוא מסתכם ב"יש פורנו של זה. אין יוצאי דופן").

למעשה, יש כבר לפחות שתי גרסאות עירום (שיוצריהן לא נעזרים בידיים או ברגליים בפתיחה), ובאמת שאנחנו לא הולכים לחפש עוד. הראשונה הגיעה מסטיב או, כוכב ג'קאסס, ואחריו הגיע אפילו חיקוי כחול לבן ממייקל לואיס. הסרטון המקורי שלו אמנם הוסר מאינסטגרם אבל הודות לפלאי טוויטר, תוכלו לראות אותו כאן (אזהרה: כל הלינקים בפסקה הנוכחית מובילים לסרטונים שכוללים עירום). 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ