אבנר נתניהו הגיע לטוויטר? לא באמת, אבל זה לא מפריע ליאיר להתעצבן

הטוויטר התמרק לקראת הכניסה המפתיעה של בן הזקונים של ראש הממשלה, אך במהרה התאכזב לגלות שמדובר בפייק. האם אבנר ירים את הכפפה?

קפטן אינטרנט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
משפחת נתניהו
קפטן אינטרנט

האם אבנר נתניהו, בנו הצעיר של ראש הממשלה, פתח חשבון טוויטר? כן ולא. חשבון על שם אבנר נתניהו "סגן חתן תנ"ך" – כהגדרת הפרופיל – נפתח אתמול (ונחנך עם ציוץ מחדש של סרטון תעמולה של ראש הממשלה), אלא שהוא פרופיל מזויף - לפחות לפי מה שנמסר מלשכת ראש הממשלה.

למרות זאת הוא הצליח למשוך עניין רב בקרב כתבים פוליטיים, פעילים ואפילו אחד, בן אחר של רה"מ וכוכב טוויטר בעצמו – יאיר נתניהו.

בתגובה לפוסט שחשף את כניסת בן הזקונים של המשפחה למדמנת הטוויטר, בו נכתב כי "עקב הבחירות החוזרות החלטתי לפתוח עמוד טוויטר.  כפי שכולכם יודעים איני שש להשמיע את קולי בבמות ציבוריות אבל המצב ההזוי שבו כל מאן דהו מרשה לעצמו להכפיש את משפחתי אינו מאפשר לי לעמוד מן הצד", כתב יאיר נתניהו – "זה חשבון מזויף. כולם בבקשה לדווח לטוויטר".

ההבנה כי מדובר בזיוף לא מנעה מהמון הטוויטר להשתלח באבנר מחד, על כך שאביו שלח אותו כעת למערכה (אך לצד זאת גם מייחלים לחשבון טווויטר של בן מנהיג שבו יתרחשו פחות גידופים ונאצות), ולהגן עליו מאידך באמצעות ברכות על כך ש"סוף סוף נכנס לקרב על הבית". 

בסוף השבוע, באירוע לכבוד ראש הממשלה וחציית הקו ההיסטורי של "הכהונה הארוכה ביותר בתולדות המדינה", ערך אבנר נתניהו הופעה פומבית לא שגרתית מבחינתו כשאיחל לאביו הצלחה בהמשך דרכו. עכברי הטוויטר רעננו את זיכרון הרשת שגם יאיר נתניהו ערך את הופעת הבכורה שלו בטקס יום הולדת לאביו, גם עם ברכה מרגשת.

האם אנחנו עומדים בפני עוד חיית טוויטר שעומדת להכניס עניין למערכת הבחירות הזו, או שמא הפייק הזה יחלוף כלעומת שבא? כך או כך, יאיר נתניהו מצייץ כעת ברוגז, וביתר שאת, אז ניתן לקבוע שפותחי החשבון הזה כבר השיגו חלק ממטרתם העלומה. עוד 55 ימים וזה נגמר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ