ההמונים מתכננים "להסתער על אזור 51" ותושבי המקום מודאגים, אבל לא מחייזרים

אירוע פייסבוק שנועד "לחגוג את החייזרות ולדרוש תשובות מהממשלה", כבר סופר למעלה משני מיליון מאשרי הגעה. באזור מפחדים מהגרסה החייזרית של וודסטוק. ולא בקטע טוב

איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הבסיס הצבאי בנבאדה
איתן לשם

אירוע פייסבוק אחד הצליח להלחיץ תושבי מחוז שלם. האירוע, "מסתערים על אזור 51, הם לא יכולים לעצור את כולנו", קורא להמונים להגיע קרוב עד כמה שניתן לבסיס הצבאי המיתולוגי של ארצות הברית ולדרוש תשובות אודות קיום חייזרים. במחוז הסמוך לבסיס הצבאי, מחוז לינקולן המונה 5,000 בני אדם בלבד, נלחצו מהמוני האנשים שאישרו את הגעתם לאירוע – שני מיליון ועוד מיליון וחצי "מעוניינים". למרות שרוב המאשרים לא יגיעו פיזית למקום, פרנסי המחוז כבר מתחילים להתכונן לנורא מכל.

העיירה הקרובה ביותר לבסיס היא "רייצ'ל" (רחל), בה גם אמור להתקיים הפסטיבל שייערך בין התאריכים 20-22 לספטמבר, והיא מונה 50 בני אדם בלבד. נציב המחוז, וילר היגבי, סיפר לכלי התקשורת שהחלו להתעניין בקהילה הקטנה באזור כי הם אינם ערוכים לקלוט כמות כה גדולה של מבקרים. "אנחנו יכולים לשרת 20 אולי 30 אלף בני אדם", הוא הסביר, "אבל מבחינת דלק, מצרכי מזון ומים – אנחנו די בטוחים שלא נוכל לתת לכך מענה", הוא הבהיר. 

מארגני הפסטיבל כבר יצרו קשר עם ראשי המחוז, והגיעו לכמה הסכמות ראשוניות. הראשונה בהם היא הנחייה ברורה למשתתפים להצטייד בדלק, מזון ומים בטרם הכניסה למחוז. שני הצדדים צפויים להיפגש שוב, יחד עם נציגי המשטרה, בתחילת ספטמבר כדי להכין את הקרקע לקליטת אלפי מבקרים. היגבי גם ציין כי הוא מודאג מסכנות נוספות כמו פציעות, התייבשות ותקלות רכבים שעלולות לחסום את מצירי התנועה.

האיוונט בפייסבוק. מעורר דאגה

הפסטיבל קורא לחוגגים "לחגוג את ה-Alienism" (חייזרות), ולדרוש תשובות מהממשלה. בנוסף, מארגני הפסטיבל הבהירו כי הם מעוניינים לעשות ממנו אירוע רב-שנתי, שימוקם בעיירה רחל, ואולי אף לייסד מושב קבע של אנשים ידידותיים כלפי חייזרים שיהיה "מקום מפלט לכל המאמינים אי שם".

בין אם הפסטיבל יהפוך לאירוע המוני שייאלץ את ממשלת ארצות הברית לחשוף את המסתתר באזור 51 האייקוני, ובין אם הוא יתברר כ"יומולדת של אביה – גרסת החייזרים", לווילר היגבי יש מסר ברור לכל החוגגים. "הם צריכים לזכור שמדובר בבסיס צבאי סגור, כך שכל האנשים שמתכננים להסתער על הגדרות או משהו כזה חייבים לקחת בחשבון שהחיילים יירו בהם", אמר לבאזפיד. 

כך או כך, המסתוריות שאופפת את הבסיס המבודד שבלב המדבר של נבאדה תמשיך להדהד ברחבי העולם, שיישאר מצדו מצא לפיסת מידע מהחלל החיצון.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ