ראש הממשלה סיפר על פגישתו עם "בוריס ילצין", וברשת קפצו על הטעות

עוד טעות של רה"מ נתניהו, הפעם בזהות המנהיג עמו נפגש, עוררה את גיחוך הרשת והעירה - לרגע - את הבחירות מתרדמתן

קפטן אינטרנט
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
קפטן אינטרנט

הפיהוק המתמשך המכונה "בחירות 2019 חלק ב': ההורים לא בבית" לא מספק לנו את אותו הטירוף, שהיה מנת חלקו של הסרט המקורי "בחירות 2019 א': שוברים את הכלים". אז היה לנו "יו יו יונית", נפתלי בנט משוחח עם יונה ופייגלין מצליף בכפות רגליים. למרות ההתרפקות הנוסטלגית על לפני חמישה החודשים (אין, איבדנו את התמימות של אפריל 2019), יש מי שנחוש לספק לנו עניין – בנימין נתניהו.

מצלמות בקלפיות, שלמונים מאושרים מחברים עשירים, סיאנס עם יצחק רבין ז"ל כאורח כבוד וקצת הקלטות שיבהירו שאיוב קרא הוא הרבה יותר תלמיד מבועת שלא הכין את שיעורי הבית בחייו ואז נקרא אל הלוח, מאשר שר תקשורת. גם היום (ראשון), בפתח ישיבת הממשלה, ראש הממשלה ניפק לנו רגע שהוא תרומה להפגת השעמום. נתניהו סיפר כיצד טס ללונדון כדי להיפגש עם ראש הממשלה, בוריס ילצין. אלא שבוריס הוא בכלל ג'ונסון וילצין, שהיה נשיא רוסיה בין השנים 1991-99, כבר מת מ-2007.

מותר להתבלבל, כמובן, אך הרשת ניסתה להבהיר כמה צבועה היא המערכה. שהרי כל טעות "גנצית" הופכת מיד לציוץ מחדש של יאיר נתניהו, אך כל טעות נתניהויות מוחלקת לה לדרכה. ולא שלא היו טעויות כאלה לאחרונה -  הוא טען שביקר באפגניסטן במקום אזרבייג'ן, סיפר שקדימה ערכה את ההתנתקות ושכח שזה בעצם היה הליכוד, הודה לרעייתו שעזרה לניקרגואה עם התפרצות הר הגעש שלה למרות שהיא בכלל ביקרה בגוואטמלה והבהיר שסיפר על "סוד הצוללות" ליועץ המשפטי, שמצדו הסביר כין אין שום סוד כזה. 

הרשת, כמובן, עטה על הילצין כמוצאת שלל רב, אך אם גם בארזים נפלה שלכת – כמאמר המשורר העילג – גם ילצין הוא סוג של בוריס כידוע. שמות משפחה זה גם ככה למיטיבי לכת, ממש כמו הבחירות האלה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ