רוצים לדעת אם אתם זקנים? בסרטון הבא תקבלו את התשובה

2.1 מיליון צופים נדהמו מול הסרטון הפשוט שהבהיר את ההבדלים בין הילדים של היום, למבוגרים של היום. אז באיזה צד אתם נמצאים? צפו וגלו

איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
טלפון חוגה
טלפון חוגהצילום: Ranbar

בחייו של אדם, או חווה, מגיע רגע בו יש לשאול – האם אני זקן? תשובה אמיתית לשאלה זו תמנע מכם מבוכות כמו ריקוד ברייקדאנס במסיבת כיתה של הילד או סיפור בדיחה שתסבך אתכם בפלילים. הבעיה אם שאלת מיליון שיערות השיבה הזו, היא שאין דרך לענות עליה. הרי "זה לא הגיל זה התרגיל" ו-"גיל זה רק מספר", וכמובן שיש בינינו קשישים המתנהלים בנמרצות רבה יותר מרוב סטלני ישראל. אז איך, בכל זאת, ניתן לענות על השאלה הזו?

משתמש הטיק טוק דניאל אלברדו, אב לשניים מניו יורק, מצא את הנוסחה. הוא שאל את אשתו ובניו שאלה פשוטה – איך אתם מסמנים שאתם בטלפון? בעוד אשתו הגיבה מיד בתנועת ה"אפרכסת" – אגודל ובוהן פרושות, שאר האצבעות מקופלות, לילדים הייתה תשובה שונה. שני הילדים הגיבו בהצמדת כף היד הפתוחה לפנים, כשהם מדמים סמארטפון, כמובן. 

הסרטון זכה בלמעלה משני מיליון צפיות בתוך כשבוע, עם לא פחות מ-8,000 תגובות נדהמות של הורים שגילו – לפתע פתאום – שהם זקנים. בעקבות ההצלחה אלברדו פרסם עוד שני סרטוני "האם אתה זקן" ובהם ביקש ממשפחתו להדגים איך מסמנים לנוסע ברכב להוריד חלון (הילדים "לחצו", האישה "גלגלה"), והשמיע להם את קול האינטרנט הישן (האישה זכרה, הילדים תהו הם זה חייזר).

העניינים אף התחממו כשאחד המגיבים הצעירים תהה מדוע משתמשים בביטוי "לנתק את הטלפון" (hang up the phone), שאלה שגרמה להתייפחות קיברנטית של כמה מבוגרים שהרגע גילו זאת על עצמם. אז האם אתם זקנים? צפו, נסו וגלו. 

תגובות