אמש באינטרנט |

לא תאמינו מה קורה לחמאה שהשאירו בחוץ (רמז: כלום)

מישהו כועס על הציווי "צפו" ■ וגם: אדם לבוש בחליפת מנטוס קופץ למיכל קולה והמסעדה התל אביבית שתלמד אתכן להיות נשים ■ הסרטונים הוויראליים של השבוע

רות פרל בהריר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רות פרל בהריר

הציווי "צפו" בכותרות האתרים השונים עלול לאגד תחתיו מגוון אקלקטי של תכנים. לדוגמה: "נער שדד ישישה ונדרס – צפו" או "לא תאמינו מה קורה כשהחתול הזה פוגש אריה בפעם הראשונה – צפו". כך או כך, מרבית הסיכויים הם שהאדם תמיד יצפה. ייתכן שלמי שהכין את הסרטון הזה, שבו צולם גוש חמאה כשהוא נמס לאטו - והעלה אותו לרשת בכותרת "לא תאמינו מה קורה לגוש חמאה שהושאר מחוץ למקרר" - יש מה לומר על כך.

מתברר שהעתיד כבר כאן. הוכחה חותכת לכך התקבלה בשבוע שעבר בארה"ב, בדמות ניסוי פורץ דרך שבו אדם לבוש בחליפת מנטוס זינק למיכל מלא בדיאט קולה. התוצאות תועדו ברשת Vine.

השבוע עלה לכותרות אסיר אמריקאי בשם ג'רמי מיקס, שהדהים את העולם עם תמונת המעצר שלו. למרבה הצער, במקום להסתפח לשורותיה של בטי רוקוואיי, מיקס - חתיך הורס - בחר בקריירה של פשע. הממים לא אחרו לבוא. אתר באזפיד איגד את הטובים שבהם.

העולם הוא מקום משונה. שומר יערות אמריקאי פוטר בשבוע שעבר בגלל שרקד במקום עבודתו. לא התערטל או הטריד עוברי אורח. רק רקד. לפי הנהלת השמורה בטנסי, דריל נלסון פוטר משום שהתנהג בצורה "שאינה נאותה". למרבה המזל, המובז המקוריים של האיש האמיץ הזה נתפסו בעדשת המצלמה. להלן הומאז'.

הסערה התורנית בפייסבוק עוסקת בקבוצת אמהות שבאו לסעוד במתחם שרונה, אך נשלחו בחזרה לביתן בגלל שנעלו כפכפים. אך השוס האמיתי, כפי שאומרים הצעירים, הוא תגובת המסעדה לתלונה שאחת מהסועדות העלתה לעמוד הפייסבוק שלה, וכוללת את המלים: "תשברי את שגרת האמהות" ו"תרגישי הכי אשה". בתאבון.

תמונת המעצר המקורית של מיקסצילום: Facebook: stocktonpolicedepartment

ולסיום, ברווזונים:

צילום: צילום מסך פייסבוק

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ