הם הולכים לבחירות וכל מה שקיבלתם זה את הממים האלה

אף אחד לא רצה, אף אחד לא ביקש, כולם באו לעבוד, ובכל זאת מדינת ישראל עומדת להוציא מיליארדי שקלים עבור הבחירות. הגולשים לא מתלהבים

עודד ירון
עודד ירון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עודד ירון
עודד ירון

מדינת ישראל שוב צועדת בנתיב המוכר לבחירות, אלה שלכאורה אף אחד לא רוצה ואף אחד לא צריך. ברשת בעיקר תוהים למה הממשלה לוחצת על כפתור הריסטרט בלי שום סיבה

בינתיים כבר נפתח עמוד פייסבוק בשם "העם נגד בחירות מוקדמות" שיוצא כמובן נגד היוזמה. "120 חברי כנסת בוחרים ללכת לבחירות מוקדמות בניגוד לרצון העם", נכתב בעמוד. "הבחירות האלה לא ישנו במאום את המפה הפוליטית ורק יגרמו לנזקים לחברה והמשק בישראל".

"גם לימנים וגם לשמאלנים הבחירות המוקדמות לא ישנו כלום! אם הממשלה לא מתאימה לראש הממשלה יתכבד ויקים ממשלה חדשה. למה בחירות?", מוסיפים מפעיליו.

הסבר אפשרי מציע עידן לנדו בבלוג "לא למות טיפש", שכתב שבמסגרת הטקס הקבוע שהפך לחלק מהמערכת השלטונית הישראלית בעשור האחרון, הפוליטיקאים לא ממש ששים לקחת אחריות לתקציב שצריך להכיל את הקיצוצים בעקבות המבצע/מלחמה התורנים ומעדיפים לפרק את החבילה, כדי שאחרי הבחירות יוכלו להאשים את הממשלה הקודמת. אבל למה בדיוק הם בוחרים להעמיק את הבור בהליכה למהלך שיעלה על פי הערכות יותר מ-2 מיליארד שקלים, לכך להם פיתרונים. אבל אין מה לדאוג הם כבר מתכוננים לבחירות וממהרים להאשים זה את זה:

מה שלנו נשאר זה לצחוק מהממים ולבכות מהשאר (אבל הי, פי 1000 יותר עוצמה לישראל, עושה קאמבק):

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ