אייס-טי הודה שלא טעם בייגל והאינטרנט נשבר. ואז הוא גילה שמעולם לא שתה קפה

הראפר והשחקן סיפק לרשת את כל מה שהיא לא יכולה לעמוד בו - וידוי מפתיע של סלבריטאי וסיבה טובה לבזבז זמן על מחלוקת קולינרית חסרת משמעות

איתן לשם
איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתן לשם
איתן לשם

השחקן והמוזיקאי אייס טי החליט להטריל את הרשת בסדרת וידויי "אף פעם לא ניסיתי", שהולידו גרסה אינטרנטית של "חלום עליכם". ראשית המעשייה הוויראלית בציוץ חושפני של הראפר, שהודה כי מעולם לא טעם בייגל. לכך הוסיף התנצלות לחבריו הלבנים, שהבייגל הוא אחד מהסמלים הקולינריים שלהם.

הציוץ החושפני הכה גלים בקהילת חובבי הבייגל, ובינתיים התברר גם שמדובר בסלע מחלוקת אמיתי בציבוריות האמריקאית. 202 אלף לייקים קיבל הציוץ המתריס, לצד תגובות נזעמות של גולשים שפשוט סירבו לקבל את העובדה שקיים בימינו אמריקאי שלא טעם בחייו בייגל.

השרשור הוויראלי על טעמו הראשוני של הבייגל הגיע עד לספת תכנית הלילה של ג'ימי פאלון. שם הודה אייס טי כי מאז הציוץ הוא אכל בייגל - לראשונה בחייו, והתחושה היתה "כמו כיכר לחם בפה". את הבייגל הוא אכל בזמן צילומי פרסומת לאתר ההיכרויות "Coffee Meets Bagel". שם נולד הווידוי המדהים הבא שלו. אייס טי מעולם לא שתה קפה.

החברים ב-"Coffee Meets Bagel" הזדרזו להשלים עבורו גם את הפערים, וגייסו אותו לסרטון טעימות נוסף. 658 אלף צפיות ביממה לסרטון בוודאי שימחו את מנהלי אתר ההיכרויות, שלא שיערו עד לאילו גבהים יוכל ניסיון החיים הקולינרי המוגבל של הראפר להוביל אותם.

תוצאות מבחן הקפה הראשון שלו היו די דומות לכל פעם ראשונה של טועם קפה בתולי - דחייה מוחלטת. אייס טי שתה קפה שחור וסירב להבין מה כולם מוצאים ב"זהב השחור". כשהוסיף מעט סוכר ושמנת, התוודה שייכול להיות שזה משקה שהוא עשוי להזמין מרצונו החופשי.

הראפר הלוחם, שהתפרסם בין היתר בזכות שירים כמו " Cop Killer", מגלם מאז שנת 2000 שוטר ניו יורקי קשוח, כחלק מהסדרה "חוק וסדר". גולשים רבים תהו איך זה ייתכן שאדם שמגלם שוטר לא ידע את טעמם של שניים מאבני היסוד של עבודת המשטרה - קפה ומאפה.

גולשים אחרים הציעו להפוך את העניין לפורמט של ממש, "אייס טי מנסה דברים שאף פעם לא ניסה", בעוד שמגיבים שלא הצליחו לעצור בעצמם, הדגישו את המובן מאליו - "תה קר ששותה קפה".

"זה כנראה יום משעמם מאוד בטוויטר", צייץ הראפר והשחקן כשהלהבה בעקבות הציוץ המקורי שלו החלה להתלקח, ולא ידע עד כמה הוא צודק.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ