שני דביבונים מתגנבים לחצר, ואז מחליטים לשחק "דג מלוח"

ז'אנר סרטוני ה"חיות עושות דברים מטופשים" מגיע לשיא בחשבון הטוויטר הזה, ואין דרך טובה יותר לחגוג את העובדה הזו מאשר צפייה בסרטון הבא

איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
איתן לשם

הממשק של חיות עם בני האדם יוצר מגוון רחב של מצבים מוזרים, שמלווים בהתנהגות תמוהה של בעלי החיים המעורבים בהם. כך היא הדלקת האור במטבח ששולחת ג'וק אל ריצת חייו, כזה הוא החתול שעומד על סף המדרכה, מתחבט בשאלת התזמון המדויק של הריצה שלו ובוחר בדיוק ברגע המסוכן ביותר. עוצמת הרגעים הללו היא בהתנגשות האדירה שהם מדגימים, בין ההיגיון "הטבעי" שהאינסטיקנט החייתי יוצר לבין הגיחוך שהמאמץ הזה מייצר עבור בני האדם.

הפעם היו אלה שני דביבונים שניסו להסתנן לחצר, ונתפסו.

השניים נלכדו במצלמה בדרכם אל פעולה חשאית בעורף האויב, כשלפתע הבחינו בצלם המציץ מהחלון. כמו שני מקצוענים, שהתכוננו היטב לפלישה הלילית שלהם, הם עברו מיד למשחק "דג מלוח". הרי כל יצור חי יודע שאם אינך זז, אינך נראה. בעוד שהדביבון הראשון שומר על "מצב פריז" נונשלנטי, הדביבון השני נתפס כשהוא נמצא במצב עמידה.

התגובה שלו היא כנראה הסיבה לכך שהסרטון בכיכובו גרף למעלה משישה מיליון צפיות ביממה אחת. פרט לסרטון מפריץ הצחוק הזה, הפתח שנפתח כאן הוא לרגע קומי בכל יום. חשבון Animal Memes אחראי לסרטוני חיות מהזן המגוחך ביותר, אך גם המצחיק ביותר. כאן נמצאים כל החתולים המטופשים כולם, רוב האוגרים שביכולתם להשתלט על העולם וגם ציבור לא מבוטל של חמוסים שמוכיחים לא פעם את חדותם.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ