סרטוני קורונה |

"הטבע מתעורר" גרסת ה-OMG, ו-"תודה" למפורסמי העולם

כאילו יש לכם משהו יותר טוב לעשות עכשיו

איתן לשם
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בדיקות בבריטניה
בדיקות בבריטניהצילום: UK MINISTRY OF DEFENCE/רוי
איתן לשם

עוד מעט זה נגמר. יש לקוות שיחד עם המגפה ייעלמו גם כמה סמלים שלה, שהפכו את חיינו לקשים יותר. שירת מרפסות, למשל. למרות התקוות שהתקופה הזו תימחק לחלוטין, ישנן כמה תרומות שהמגפה הזו העניקה לנו – בעיקר מהכיוון של מחיקת אמיתות שפעם האמנו בהן. דונלד טראמפ, למשל. בתחילת המשבר הנשיא התראיין והבהיר כי "המומחים בהלם ממני מכמה שאני קולט את זה, אני פשוט קולט את זה"! ובכן, מסתבר שהוא לא ממש קולט את זה, ותעיד יציאת ה"הזריקו לעצמכם אקונומיקה".

התבטאויותיו היצירתיות של הנשיא טראמפ כבר יצרו ז'אנר חדש – אנשים משחזרים את הנאומים בסיטואציות ביזאריות לחלוטין. שינוי המקום והאווירה מעניקים לדבריו של טראמפ את המסגור הנחוץ להם, והופכים אותם לנצחיים. אחרי שצעירה "שיכורה" נתנה את הטייק שלה על נאום ה"חיידקים נעשו מבריקים", הגיעה העת לחלוק כבוד לנאום האקונומיקה. זה קורע מצחוק אבל בסוף זה מדכא, כי מדובר באדם החזק ביותר בעולם וכל זה.

ז'אנר חדש, ומטופש לא פחות, הוא "כולנו ביחד". הסלבריטאים אוהבים במיוחד את הז'אנר הזה, כי הוא מעניק להם – כנראה – את התחושה שהם עדיין שומרים על מעמדם כמנחמים של עלובי החיים. והנה, אחרי מבול הסרטונים של המפורסמים שהבהירו כמה קשה גם להם (מאחוזות הענק שלהם) ועד כמה הם איתנו בכל זה (אבל ממש מרחוק, כן?), הגיעה שעתם של האומללים, הרגילים, האנשים הפשוטים – לומר להם תודה.

האנשים חסרי החשיבות התאחדו כדי לומר למפורסמים עד כמה הדברים שלהם חיזקו אותם, נתנו להם שקט נפשי ותקווה לעתיד בימים קשים. ברור שלא, אלא יותר "סלבס אנחנו צריכים לדבר – אתם מצחיקים אותנו, לפעמים מעניינים אותנו ואנחנו מודים לכם על הכישרון אבל פרט לזה, אתם אנשים רגילים ואת הנחמה שלכם תשמרו לבני המשפחה שלכם. אה כן, ותביאו לנו את הכסף שלכם". משהו יותר בסגנון הזה.

לסיום, אולי הסוגה המאוסה ביותר בימי הקורונה – "הטבע חוזר". כאילו לא ידענו שחזירי בר יפלשו לרחובות שלנו בשנייה שלא נהיה שם כדי להפחיד אותם (משום מה הם פוחדים מאיתנו), אבל מדי פעם צץ סרטון שמצדיק את השימוש בביטוי המאוס. קונדור האנדים, למשל.

העוף העצום די נפוץ בצ'ילה, אבל בימים כתיקונם הוא ניזון מנבלות ודי מתרחק מבני אדם. אבל, הימים אינם כתיקונם וקונדור האנדים נראה קרוב יותר מאי פעם, לפודל אותו הוא מתכנן לאכול. הסרטון צולם בסנטיאגו דה צ'ילה, ונראים בו שני קונדורים (חכו עד להתגלותו של השני), מנסים ככל יכולתם להפחיד שני כלבי פודל עד לכניעתם. אלא שחלון הזכוכית חוצץ בין הנצים, גורם לפודלים לחוש עצמם טורפי על ולהותיר את הקונדור – פורש כנפיים כדי להגדיל את יראת הפודל – בלתי מסופק בעליל.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ